Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem egy csajnak se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem egy csajnak se?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok , 1,5 évet bokszoltam meg úsztam amitől jó izomzatom lett,sok ember aki nem ismer az is mondja hogy de jó alakom van meg jó izomzatom,meg kérdezik hogy gyúrok-e stb...szép márkás ruhákat vettem hajam levágattam rövidre , szépen lebarnultam a nyáron ,és azt vettem észre hogy a csajok kiröhögnek bele a pofámba hülyítenek mintha tetszenék nekik de nem ez vidéken van mondjuk.

le írom milyen vagyok :nem beszélgetek lányokkal soha nem is járok bulizni se ,ha csajokat látok inkább még a fülhallgatót is bedugom a fülembe ne is halljam hogy fikáznak engem,lenéz mind és nem tudom miért.én külsőre megváltoztam de akik ismertek régen pofámba röhögnek csajok,mi a fenét csináljak annyi kis nyomoréknak van nője nekem meg nem lehet és enm értem hogy miért


2013. márc. 29. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
küldj képet :)
2013. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehet pofátlan vagy. Járj olyan társaságba ahol sok a részeg jó nő. Azoknak biztos bejössz.:D
2013. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

1.az izmos külső nem sokat ér ha nincs helyes arcod

2.a pirított pasik undorítóak

3.lehet hogy velem van gond de én spec azt szeretem ha a pasinak hosszabb a haja

4.lehet hogy megint csak velem van a gond de nem ér sokat a jó külső ha nem tetszik a stílus és az ember személyisége

19L

2013. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem píritott vagyok hanem napbarnított
2013. márc. 29. 19:53
 5/20 anonim ***** válasza:
örülök hogy legalább egy dolgot felfogtál abból amit írtam
2013. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

képeeet!


lehet túl feltűnően öltözködsz (páwásan)..


"annyi kis nyomoréknak van nője nekem meg nem lehet és enm értem hogy miért"


..szóval nyomorék..

Ne legyél bunkó másokkal.

2013. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
tényleg ne legyél bunkó,meg ilyen időben érdekes napbarnítottnak lenni,egy férfi ne járjon szoláriumba
2013. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Esetleg priviben küldhetnél képet :)) léccííí !!


A leírtak alapján biztosan helyes vagy :D:D

2013. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kevés a külső, ha feszült a belső. Ha nem tudsz laza lenni.


Vagy pedig azt vágják le, hogy csak szórakozol velük, mert minden lányt ,megkaphatsz, és inkább csak flörtölnek veled.


Ha konkrét lépéseket nem teszel, egy lány sem fogja tudni, hogy komolyan érdeklődsz iránta.

2013. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Serenity-cica ***** válasza:
uristen... ugy latom itt stilus problemak vannak, nem pedig kinézet. videken hiaba valtozol meg, ha tudjak milyen vagy...
2013. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!