Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az első csóktol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek az első csóktol hogyan próbáljam megnyugtatni magam? (15/L)

Figyelt kérdés
Van egy fú akivel néha találkozok. És volt már olyan pillanat mikor beszéltünk és felémkezdett hajolni de gyorsan elkezdtem beszélni másról. A torkomban dobogott a szivem. Hogyan próbáljam megnyutatni magam?

2013. márc. 29. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mély levegő, kifúj.
2013. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
például ne úgy gondolj az első csókra mint valami középkori karóbahúzásra.. nyugi nem fogsz belehalni
2013. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj valami semlegesre utána pedig csak élvezd.
2013. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emberek ***** válasza:
gondolj a másik félre! :) nekem bejött
2013. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eloszoris.. Att erzem a hejzetedet.. En is be voltam sz.rva a dologtol.. Egeszen maig.. Regota ismerem a sracot, es baromira bejon(es most virul a fejem rendesen *.* ) szval hogy en is kivoltam, de rajottem hogy nagyon is folosleges.. Semmi extra nincs benne amitol tartani kene.. (ha csak nem budos a szaja xD) csinald azt amit o, es ne parazz, mert gondolj bele.. Elkezdtel masrol beszelni meg kerulted mikozben tok egyertelmu a dolog. Gondold att, hogy a srac mit gondolhat h elutasitottad.. Meg gondolj arra, es ha elcseszed mivan? (persze nagyon nehez, de tegyuk fel megis..) ha megerto, ugysem foglalkozik vele, ha meg nem akkor meg nem is erdekli meg minden.. Es legalabb legkozelebb tudod, hogy ne csinald.. Ennyi.. Nem kell tulpattogni, csak nyugodtan.. :D ha en nem benaztam el (eszre sem vette, hogy most csokoltam eloszor) akkor valoszinu te sem fogod! :)) L/16
2013. ápr. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!