Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az első szerelmem ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk, beleszerettem, mikor megtudta utána kevesebbet beszéltünk, de fél év múlva ő is szerelmet vallott, de akkor már a büszkeségem miatt nemet mondtam. Nem vesztünk össze, de már nem beszélünk. Ennek már több mint 3 éve. Ő volt az első szerelmem. És még a mai napig, minden nap gondolok rá, ha hallok egy számot ami rá emlékeztet sírva fakadok, és szimplán ha rá gondolok, az egész szívem-lelkem sajog és szorít..Miért nem tudok tullépni? vagy már tulléptem, csak az emlékek fájna? Vagy mi ez?? hasonló tapasztalat?

2013. márc. 29. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szíved mélyén nem is akarsz tovább lépni. Velem is volt ilyen, de sikerült.
2013. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny vagy, benned mélyebb nyomot hagyhat az ilyen. Velem is hasonló történt.
2013. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a problémád hogy nem éltél a lehetőséggel amikor lett volna rá lehetőséged.így nem tudtad meg miyen is lett volna együtt.
2013. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Az első szerelem mindhalálig elkísér."

-Máté Péter-

2013. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!