Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek szeret még az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek szeret még az a lány aki más fiúval. Is. Beszélget?

Figyelt kérdés

Az egyik fiúval ilyenket irógat.: fiú: nem hiszem, h tetszhetek én neked..XD

lány: mivel mást szeretek..:/ de ez váltózhat...;))

és ez csak pár mondat a sokból..:/ szerintetek? kérlek őszinte válaszokat, ez nagyon sokat jelent nekem.



2013. márc. 30. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két kapura játszik a lány.

Másik meglátás, hogy szemtelenül fiatal lehetsz :)

2013. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt nekem egyszer egy ilyen barátnőm, ő is irogatott mindig, ami nem is lenne baj, de ő is hasonlókat. Ment a flörtölgetés, ha meg nem tetszett nekem, akkor jött azzal, hogy féltékeny vagyok és, hogy nem engedem "élni". Kis idő múlva annyira feléledt, hogy más fiukkal randizgatott, smárolt. Sírva könyörgött, hogy ne dobjam ki. Nem dobtam ki, de nem is tudta abbahagyni az egészet. Egyszer már nagyon elegem lett belőle és szakítottam, azóta kerülöm az ilyeneket, akik a mellüket döngetve követelik a fene nagy szabadságot. Te is tedd ezt, mert egy nagy adag idegességet spórolsz meg.
2013. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 30. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!