Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja velem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt a lány? F/18

Figyelt kérdés
Van egy csaj ismerősöm akivel jóban vagyunk már több mint 1 éve. Én pusztán barátomként tekintek rá és ez nem is fog változni, mert már voltam belé szerelmes és nagy csalódás lett a vége (volt barátja akkor). Ma is ugyanaz a barátja van neki még. A lényeg az, hogy pusztán barátként közelítek felé. Próbálom megnevettetni (sikerül is), kedves vagyok vele, úgy beszélgetünk hogy jól érezze magát. Egyszerűen próbálok mindig úgy beszélgetni vele, hogy élvezze az együtt töltött időt és, hogy jó barátok legyünk. De ezt mintha az elmúlt pár hónapban ő már nem akarná és egyre kevésbé akar beszélni velem, próbál lerázni. Miért akar megszabadulni tőlem ha kedves, jószívű vagyok vele?

2013. márc. 30. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak érzései feléd-több mint baráti.
2013. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán a barátját zavarja, hogy Veled van :// !!
2013. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 senkisem. válasza:
Lehet, hogy kellemetlennek érzi a helyzetet mivel te többnek tartod őt mint barát. /ha jól jött nekem le/ És ezért ráz le.
2013. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!