Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baj van velem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RebelCat kérdése:

Mi baj van velem, miért nem sikerül pasit találnom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,nemrég mentem gimnáziumba.Régebben fiús,vagy inkább "emos,goth" volt a stílusom (a többiek szerint).Nem volt még pasim,de már szeretnék.Próbáltam változni,színesebben,lányosabban (szoknya,blézerek,magassarkú) öltözködni,de nem jött össze...és most nem tudom mi tévő legyek,mondják,hogy nincs baj velem,de akkor miért nem jön össze?

2013. márc. 29. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mert ráparázol és görcsösen akarod. ha nem érzed jól magad a ruháidban, amiket magadra erőltetsz akkor minek csinálod? legyél önmagad, és akkor tudod őszintén jól érezni magad. valakinek biztos be fogsz jönni! ja és jjárj el helyekre, beszélgess, teremts kapcsolatokat:d
2013. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lóverseny! Nyugi! Mióta próbálkozól?
2013. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert túlságosan görcsölsz rajta. Próbáltál változtatni magadon, ez is rendben van. A kérdés csak az, hogy ezt a változást esetleg külső nyomásra vitted véghez, vagy Te magad is akartad?
2013. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

így van, ne erölködj. Én is sokáig erötlettem hogy jaj legyen csajom aztán lof*szt kaptam nem barátnöt. Míg végül fogtam leszr*tam az egészet, megnövesztettem a hajamat, hogy ne olyan legyek mint a sok mai divatmajom, és érdekes modon hirtleen lett baártnöm.

Te is törödj mással aztán majd jön valami pasi aki olvadozik érted...


ja és KÉPET KÉPET KÉPET :D

2013. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudunk mondani semmit sem
2013. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Legyél egyszerűen szép, és jönni fog az magától. Ha meg nem akarnak kezdeményezni, majd lesz olyan, aki nem fog ennyitől megijedni és nyert ügyed van. Persze ez nem biztos hogy ilyen egyszerű, de a nyámnyilákkal ne foglalkozz. ;)
2013. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Add önmagad! Ha nem a te stílusod ez a "szoknya,blézerek,magassarkú" és nem érzed jól magad benne, akkor ez meglátszik a kisugárzásodon :/

Legyél nyitott és mosolyogj sokat! :)


Kép jól jönne, és ha az tényleg renden van, akkor lehet a kisugárzásra fogni a dolgot...

Amúgy randik voltak? Vagy tényleg már ott bukik az egész, hogy észre sem vesznek?

2013. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tavaly óta akarok bepasizni,volt egy távkapcsolatom is,de nem tudtunk találkozni,és így nem is volt igazi kapcsolat :S. De én is megakartam változni,bizonyítani akartam inkább.Most télen is történt egy dolog,ami kicsit visszahúzott az "emozáshoz". Nem nagyon tudok eljárni,mert sok a tanulnivalóm,és a szüleim nagyon szigorúak.Néhány pasi észrevett,de nekem nem tetszettek,vagy nem illettünk(nem volt közös téma,hiába jól nézett ki,nem tetszett.)
2013. márc. 29. 22:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Kép, kép, kép
2013. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
[link] itt a kép
2013. márc. 30. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!