Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha a barátotoknak/férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha a barátotoknak/férjeteknek örökölhető betegsége lenne, attól még vállalnátok vele saját gyereket?

Figyelt kérdés
Egyre inkább foglalkoztat a 25-höz közel a kérdés. Nekem is és az őseimnek is van/volt örökölhető (tartós) betegsége, és azt vettem észre, ettől úgy tekintenek az emberre a nők, mint a leprásra. Mi itt a megoldás? Saját gyerek és vállalni a kockázatot, vagy örökbefogadás, vagy mesterséges megtermékenyítés?

2013. márc. 30. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attól függ milyen betegségről van szó
2013. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lisztérzékenység, ami egész életre szóló megszorításokat jelent az étrendben.
2013. márc. 30. 14:14
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom ez hogyan öröklődik, de ha recesszíven, akkor szerintem érdemes lehet bevállalni egy gyereket. Amúgy meg a lisztérzékenység nem hűha dolog, csak azt étrendre kell figyelni. Vannak ennél sokkal rosszabb betegségek is.
2013. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
öröklődhet, van rá példa a családban. de karbantartható. ha akarnék gyereket, ez nem gátolna meg.....
2013. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát én biztos megkérdeznék egy orvost, hogy mennyi az esélye annak, hogy a baba is lisztérzékeny lesz, aztán mérlegelném amit mond
2013. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hú, én sokszor a hajamat tépném szerintem hogy folyton a diétát kell lesni... de ha az anyagiak engednék hogy ezeket a drágább kajákat csináljuk, engem nem érdekelne.

de gyereket nem biztos hogy vállalnék, minden ilyen diétás kosztot igénylő ember nem egy olcsó mulatság a családnak.

2013. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha nem ez lesz neki, akkor lehet h asztmája.. akkor is le kell mondani egyes dolgokról..
2013. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Biztató a hozzászólásokat elnézve a hozzáállás az ilyen emberekhez. Szóval szinte mindenki számára teher már maga a beteg ember is, nemhogy még utódot is vállaljanak velük.
2013. márc. 30. 14:35
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

miért most komolyan: örüljek hogy a pasim nem egészséges? legyek boldog hogy nem kajálhatja velem jóízűen a kedvenc ételeimet, állandóan bármit veszek félnem kell, nehogy rosszul legyen?

a legjobb barátnőm laktózérzékeny, alig tudom valamivel megkínálni, a másik barátnőm meg annyira mogyoróallergiás, hogy bekap valamit amiben "nyomokban mogyorót tartalmaz" hörögve lefordul a székről.

élek mellettük, látom milyen kínlódás, hogy csorog a nyáluk az én kajáimra és nem tudnám, megtenni a szeretett pasival hogy ezt lássa. viszont magamtól se tudnám megvonni, ezért nekem állandóan sunnyogva kéne ennem mikor nincs ott.

ezért mondom hogy nehéz, és nem biztos hogy akarnék még gyereket is (főleg hogy a kicsit még fel se fogják, a mmultkor is ott bőgött, hasravetette magát a cukorbeteg kisfiú a boltban amiért nem kaphat semmilyen édességet)

én ezt úgy érzem, baromi nehezen tudnám kezelni vagy sehogysem.

felmérem a saját határaimat, mire lennék képes, mire nem - ez miért sértő?

plussz nem beszélve arról, hogy egy vagyonba kerülnek a diétás ételek - és nekem olyan végzettségem lesz, amiből a keresetem alig a minimálbér felett lesz... szóval meg kell gondolnom, ki tudnám-e belőle hozni a drága gyógyszereket, ételeket a pasi fizetésével együtt.

és ha a betegsége miatt nem tud dolgozni?

akkor ki nem eszik, ő, vagy én?

2013. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te tudod a legjobban hogy milyen életminőséget tudsz élni. Nem tudom pontosan hogy mit nem ehetsz de ha csak a finomított lisztes dolgokat kell kerülnöd akkor azzal csak "jól jársz" már bocs a fogalmazásért. Visszatérve az első mondatomhoz arra próbálok utalni hogy kívánnád-e a gyerekednek ezt az életet, mert ha igen akkor fogsz olyan nőt találni aki tőled akar gyereket, de ha a gyerekeddel nem akarsz kib@szni akkor inkább mondj le róla az ő érdekében.
2013. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!