Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit készítenétek a saját...

Ti mit készítenétek a saját mancsotokkal avagy mit vennétek 25 éves barátotoknak karácsonyra akivel együtt vagytok majdnem 4 éve?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen titeket adjatok ötleteket,ezúttal tanácstalan vagyok. Minden válaszra szükségem van.
2012. dec. 6. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem készítek kézzel a férjemnek, aki 25 éves.

Vettem neki egy magasnyomású mosót, veszek még egy pulcsit, egy illatszer csomagot és csokit.

Sokszor kapott már ruhát, különböző gépeket, dekopírfűrészt, fúrót, vettem már neki hőlégfújót, könyvet, parfümöt, de ő a gépeknek örül a legjobban.

2012. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mind1 mit csinálsz neki, ha szívből jön. :)
2012. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én szerintem varrnék neki egy szép meleg sálat.

Vagy egy kulcstartót hímeznék.

Venni meg érdeklődés szerint, parfüm, kütyük, akár szerszámgépek, ja és mindenképpen vennék valami erotikus piros télapós szexi ruhát magadnak amivel elkápráztatnád!

2012. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!