Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen tipikus BMWs, izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen tipikus BMWs, izmos, sarmos pasik altalaban milyen csajokra buknak? A tucatlanyokra?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A tucatribikre pontosabban.:)
2013. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Általában mind másmilyenre.Attól,hogy kívül hasonlítanak,még lehet egyedi ízlésük.

Amúgy általában akiket láttam,vékony,nagymellű,üresfejű csajjal volt.

2013. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szőke v. fekete vasalt hajú, agyonsminkelt, agyonszolizott, nagy, v. mű mellü, 12cm-es sarkú cipőt viselő,miniszoknyát hordó minden szombaton partyba járó, mindenki mást lenéző, és porbatripró, csak érdekből barátkozó lányokat kedvelik.

miért ez a nagy érdeklődés? ilyet szeretnél elcsábítani? :S

Csak kérdem :)

2013. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Ne ítélj elsőre, köztük is lehetnek olyanok, akik nem csupán a külsőségekre hajtanak. Érdekes, pl. a kövér lányokra bunkóság azt mondani első ránézésre, hogy lusták és akaratgyengék, mert felszínesnek tartanak, amiért ítélkezel felettük, de egy izmosabb jómódú srácot vagy egy kicsit plázacicás külsejű lányt egyből lehet cikizni. :D
2013. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%

Olyanokra buknak, akik nem kérdeznek sokat ( lehetőleg semennyit ) jól mutat mellettük, lehet dicsekedni velük, és bármikor használhatók ( már az ágyban ).

Lehetőleg nagy mellű vékony és buta legyen, gátlások nélkül.

2013. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Mi ez a nagy ellenérzés,komák? Minden pasi akinek BMW-je van és jól néz az rögtön agyatlan,nagyképű tahó?

Nem fordult meg a fejetekben,hogy a jó testét nem Karácsonyra kapta ajándékba,hanem keményen edzett,hogy kiformálja? Hogy a BMW-jét talán abból a pénzéből vette,amiért sokáig tanult,dolgozott és spórolt? És persze elképzelhetelen,hogy egy hosszútávó komoly kapcsolatot szeretne,egy értelmes lánnyal,ugyan..

Nagyon primítív társadalmi előítéleteitek vannak,öregeim.

2013. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te úgy ismered ezeket a BMW-s, aranyláncos, neonszínű fickókat, hogy van végzettségük és normális munkájuk?


Mert én úgy ismerem őket, mint "vállalkozók", akik általában külföldön futtatnak lányokat, és benne vannak a drogterjesztésben is.

2013. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem ismerek BMW-s maffiózókat, mert megválogatom az ismerőseimet. Olyanokat ismerek, akik jó kocsival járnak, sportosak és tisztességesen, de okosan, tervszerűen dolgoznak.


De látom, azokat a válaszokat, amelyekben nem a birkanyájjal béget együtt valaki, hanem neadjisten önállóan próbál gondolkodni és véleményt alkotni, azokat itt egyből lepontozzák.

2013. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég nagy különbség van egy könyvelő között, aki öltönyt visel és Bömössel jár, meg egy strici között, aki fehér izompólót hord és Bömössel jár.

Mind a kettő más stílusú nőt keres, az utóbbi mellett nem fogsz egy magasan képzett, ízlésesen, emberként kinéző nőt találni.


Azt azért be kéne látni, hogy utóbbi nem éppen törvényes keretek között tett szert a vagyonára, és nem a szellemi képességeiről híres. A kérdező ezekre a palikra gondolt.

2013. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a lenézés emberek,érzek némi irigységet.

Tudjátok a jó testet nem én sem karácsonyra kaptam a jó melómat nem a két kék szememért és a 45-ös karomért kaptam,hanem nahát mily hihetetlen le tudom tolni a kis seggemet a terembe edzeni heti 4-szer és lám én megdolgoztam a pénzért mint ahogy sok edzőtermes barátom is aki például szlovákul és németül perfekt meg angolul középfokon tolja,saját cége van,és hatalmas kigyúrt,és neki is BMW,Audi-ja van.

A pénz kereséshez nagyon som gógyi kell rengeteg,ellentmondásos lenne,hogy aki hülye annak lehet sok pénze.

Hát k_rvára nem,én akiket ismerek mind csonton van és több esze mint akik ide írtak együtt véve és 1000000.hatványra emelve.

Nekem is az úgymond ,,nőcis ribik" jönnek be ahogy a ti szavaitokkal éljek,mert ha én teszek magamért és nem vagyok átlagos akkor a csajnak is ugyanúgy kell tennie magáért.

Attól,hogy miniben jár még nem lesz hülye a csaj,csak a besavanyodott ÁFCS-k mondják ezt akik sosemláttampin_t ezért aki jó nő az k_rva,merthogy nem kelletek nekik.

Ne szídjátok őket aki jó vagy aki sikeres,tessék ott a lehetőség fejlesszétek magatokat.

2013. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!