Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lábfétis - már nem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis - már nem értem. Most akkor ha valaki a szép női lábszárat és combot szereti, az annyira elítélendő, mint amikor valaki a talpakért, harisnyákért, lábfejekért van oda?

Figyelt kérdés

Igen, elege van már mindenkinek ebből a témából. De ha csak a combra és a lábszárra értjük ezt az egészet, az is elítélendő sokak szerint, vagy az más?

És lábfétis alatt mindig a lábfejet és környékét értik, vagy vonatkozhat ez a combra, lábszárra is? mert az utóbbiakra, úgy láttam, sosem értik ezt.


2013. márc. 30. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyjad már ezt a hülyeséget, senki nem ítéli el, legalábbis nekem volt már vagy 600 nőm aztán egyiket se zavarta, sőt tetszett nekik, h tetőtől talpig kényeztetem őket, azzal jöttek, h nem is volt még ilyen pasijuk, aki így elfogadta volna a testüket.
2013. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tesókám ha bejössza csajnak azt kényezeted neki amit csak akarsz. valld be neki nem lesz para.

bármilyen csajnak be lehet kapnia lábát hidd el:))

2013. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok. De én máshogy értettem a kérdést. amiből sokaknak elege van, a lábfétis, ez az, ami a lábfejre vonatkozik? A comb, lábszár iránti rajongás nem számít olyan témának, amikből sokaknak elegük van?

nem konkrétan a saját kapcsolatomra vonatkozóan értem ezt. hanem általában, sokan unják a lábfejjel, harisnyával kapcsolatos fétiseket. ők ugyanúgy unják azt, ha valaki szereti a comb, lábszár látványát? vad dolgokat nem akarnék csinálni senkinek a lábával. így is sokaknak "betelt a pohár" téma ez is?

2013. ápr. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!