Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. Én is tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
Már elég régóta ismerem, és szerintem tudja, hogy tetszik nekem. Egyszer részegen egy buliban smároltunk, egy másik ilyen alkalomal pedig harapdálta a fülem és kiszívta a nyakam (mellesleg agyon élveztem..:D), viszont hogyha azt mondja hogy szeret, akkor mindig mögé tesz vmit.(pl. szeretlek téged is meg Kovácsbélátis (nem Kovácsbélát szokott mondani))
2013. márc. 30. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

"Egyszer részegen egy buliban smároltunk, egy másik ilyen alkalomal pedig harapdálta a fülem és kiszívta a nyakam"


Szerintem tökre undorodik tőled, végül is én is minden csajszinak ezt csinálom, aki nem tetszik.

2013. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hmm..harapdálta a füledet meg kiszívta a nyakadat?akkor ez a csávó egy vámpír!vigyázz vele!

tegyél karókat a házad köré!és mindig hordj magadnál keresztet és bibliát!

Isten megvéd téged tőle!

2013. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de tényleg nagyon részegek voltunk..lehet hogynem isemlékszik rá.
2013. márc. 30. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:

1. tuti emlékszik rá

2. hogy reagált azután, milyen a viszonyotok azóta? ez lényegesebb, mint amiket leírtál, mert a jelenlegi állás kéne, hogy meg tudjuk mondani mit érez irántad. így annyit tudok mondani, lehet h csak jól akarta érezni magát

2013. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta még nem találkoztunk..
2013. márc. 30. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nem hiszem, hogy érdeklődik. bocsi :(
2013. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de szombaton fogunk..
2013. márc. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!