Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha felhagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha felhagyok a költői mivoltommal, akkor nagyobb sikereim lesznek a lányoknál?

Figyelt kérdés
Versírásra gondolok itt elsősorban....

2013. márc. 30. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A csajoknak van amelyiknek bejön...

Amúgy meg nem szabad mások miatt változni,csak saját magad miatt.

2013. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én is ezt látom, de amióta nem írok verset azóta se jobb az életem....költői sikereket értem el, saját szemeimmel meg a poet.hu közösség szemeivel de mégis. Nincs kiről-miről írni, akkor most mit tehetnék, most csak a mindennapi kockulás van semmi több....
2013. márc. 30. 18:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik.


25/N

2013. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A költő kínozva jó. Ha lenne egy boldog párkapcsolatod, akkor sem lenne miről írni.
2013. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy éppen a versírás miatt lennél sikertelen a lányoknál. Éppen ezért, ha felhagysz vele, nem leszel "sikeresebb".
2013. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bár ha olyan valaki vagy aki állandóan a "költői mivoltával" henceg, akkor lehet ez is oka annak hogy nincs sikered a lányoknál. Írjál ha jól esik, de ettől ne képzeld magad jobbnak és ne hencegj vele.

Ha megkérdezik nyugodtan mondd el, ettől még nem fognak lekoptatni.

2013. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.Még azt hozzá tenném,hogy régebben én is írtam,de mindenkinek tetszettek,sőt volt csaj,aki ezért akart velem járni.

De nekem soha sem tetszettek,és ezért abba hagytam.Nem más miatt,magam miatt.

2013. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem szoktam vele hencegni, elvégre én nevem nagy eséllyel nem marad fent, vagy majd halálom után elővesznek. viccet félre téve, szerettem írni meg írtam jókat komorakat depressziósokat, boldogat, fényeset ragyogót meg még sorolhatnám nincs ezen mit fényezni, én szeretek írni. De bárkinek, akinek idáig írtam valamit és akiknek a legnagyszerűbbeket azok nem értékelték. Általában ezt meg se szoktam említeni "csajozáskor" beszélgetéskor, nagyon sokan nem tudják rólam, hogy verseket írok\tam.


Szóval a karrier így is úgy is bukott, ebből nem lehet megélni.


Nincs se munkám, fél éve ott hagytam az OKJ-t. Nem járok sehova nincs lovém, nincs semmim, de amiket megírtam azok legalább megvannak!

2013. márc. 30. 18:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy verseket írsz, hanem hogy el vagy szállva magadtól. "Költői sikereket értem el" - na ne mondd... Van 4-5 megjelent és nagy példányszámban eladott versesköteted? Netán megjelent néhány műfordításod? Ha nem, akkor nincs okod ilyen marha magasan hordani az orrod.

Különben meg csináld azt, amivel jól érzed magad, ennyi.

2013. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kicsit más sikerről van itt szó, közösség és számomra elért siker, nem karrier és nem több millió eladott példányról van itt szó....
2013. márc. 30. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!