Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond ha egy lány sose mosolyog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha egy lány sose mosolyog?

Figyelt kérdés
csak úgy gondoltam megkérdem .. mert én ilyen vagyok.

2013. márc. 30. 19:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
bármilyen jelzőt lehet rám használni de azt hogy életvidám ?? ez illik rám a legkevésbé
2013. márc. 30. 19:26
 12/22 anonim ***** válasza:
nem gond
2013. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki szar kedvű állandóan attól nem várom el hogy mosolyogjon...inkább ez mint az erőltetett mosoly.Nem tudhatjuk hogy miken ment/megy keresztül az illető
2013. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
hát nem tudom 4 éven keresztül minden nap azt kaptam a tanáraimtól hogy ne vágjak már ilyen képet hanem mosolyogjak.
2013. márc. 30. 19:31
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Suliban ki az aki mosolyog? :D Ne viccelj már :D
2013. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én túl sokat mosolygok :D az se jó, de jobb
2013. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
még talán tanárként sem lenne gond nekem, ha egy lány nem mosolyogna a tanóráimon (mert gondolom a szüneteket nem a tanteremben tölteném, és azt gondolnám, akkor mosolyog)
2013. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
pedig minden nap azt kaptam hogy mosolyogjak már..nem tudom mért.
2013. márc. 30. 19:38
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát általában az embereket zavarja vagy furcsának találják ,ha valaki sose mosolyog.Ha egy emberrel beszélsz az is már önbizalmat ad neki(hogy nem a semmiért pofázik neked,ha nem érdekel is amit mond) ,ha rámosolyogsz , plusz egy csomó szituban oldja a feszültséget:)Nekem is volt olyan ,hogy 1 évig sose mosolyogtam és az emberek folyamatosan piszkáltak ,hogy mosolyogjak már:)És miért nem mosolyogsz van konkrétabb oka (pl:depis vagy), vagy csak ilyen vagy? És nevetni ,úgye attól még szoktál?:)
2013. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

ilyen vagyok.. szar volt a gyerek korom...

hát nevetni azt azért szoktam.. de nem sokat.

2013. márc. 30. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!