Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem talál rájuk a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem talál rájuk a szerelem?

Figyelt kérdés

Van néhány barátnőm, akik már 'nagy' 16 évesek, és azon nyafognak, hogy jaj nekik nem sikerül összejönni senkivel.

Az a helyzet, hogy elvárják, hogy helyes, náluk xy centivel magasabb, kockás hasú csávó legyen, sőt, még azt is megszabták, hogy kék szemű, szőke hajú legyen a szerencsés.

Nem győzöm nekik mondani, hogy hahó, túl nagy az igényetek, vegyetek már vissza és ne külső alapján nézzétek az összeset.. Mert közben lehet, hogy ott lenne egy kevésbé szépecske, de lelkileg meg teljesen passzoló.

Ezek mellett elvárják tőlem, hogy segítsek nekik találni fiút. De hát könyörgöm, ilyen a világon nem létezik, mint amit ők akarnak!! :S

Mit tanácsolnátok, hogy vegyem rá őket, hogy ne tegyék már a mércét ilyen magasra? Persze nem befolyni akarok az életükbe, meg nekem olyan mindegy, hogy van-e pasijuk... Csak már eléggé zavar, hogy mindig nekem siránkoznak.



2013. márc. 30. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Majd koppannak és akkor rájönnek a valódi dolgokra
2013. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te gondolkozol éretten. Sajnos csak akkor jönnek rá, mi a helyzet, ha összejönnek ilyen pasikkal, és csalódnak, mert kiderül, hogy lelkileg egyáltalán nem összeegyeztethetőek.
2013. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hitler fajelmélete is így kezdődött.
2013. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :) De akkor is zavar ez az emberi butaság, mikor látom, hogy 85 fiú körberajongja őket, de egyik sem elég jó nekik, pedig azért a lányok sem nyerhetnének Miss Amerika címet.
2013. márc. 30. 21:36
 5/17 A kérdező kommentje:
Másik kettőtöknek is köszi :) Akkor hagyom őket, majd csalódnak, de akkor nem én leszek a hibás. :)
2013. márc. 30. 21:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

TUDTAM...


Hiaba, van kek szemem, ha barna a hajam, es raadasul meg hosszu is...


Ne hagyd, hogy neked sirankozzanak, ne is foglalkozz veluk.

2013. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hihi :)

Nekem nem a külső számít! :)

Köszi, innentől teszek a siránkozásukra.

2013. márc. 30. 21:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sokat néztek mesét, és agyukra ment az ideál! :D
2013. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szőke herceg fehér lovon, mi? :)

Ott kapnék infarktust, ha ezt is beletennék az álompasi képbe.. :)

2013. márc. 30. 21:43
 10/17 anonim ***** válasza:
De azért egy körre elvinnéd nem? :P
2013. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!