Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a múltat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a múltat?

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon magam alatt voltam, az mellékes hogy mitől, csak iszonyúan szomorú voltam és depressziós. Próbáltam szerelmes lenni és egy fiúval történt ez-az. Nem is értem hogy csinálhattam ilyesmiket, és egyszerűen folyamatosan gyötör a bűntudat. Az nem én voltam és tanultam a hibámból, de megbocsáltani nem tudok magamnak. Örökre gyötörni fog ez? 16l
2013. márc. 30. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amíg akarod. Ha már elfogadtad a tetteid, és tisztában vagy azzal aki Te vagy, akkor nincs miért kínoznod magad.
2013. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60 éves korodra ha minden jól megy akkor "talán" sikerülhet kiheverned
2013. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, semmit nem bántál meg, ezért vagy most is ilyen állapotban és leszel még ahogy az idő tellik rosszabb állapotban.
2013. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*és leszel még ahogy az idő telik rosszabb állapotban, mennél több idő eltelik, és mennél jobban megmutatkozik, hogy egykor milyen súlyos szemétséget léptél, és kik ellen. és egyre jobban fog "nyomni" :)
2013. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez az "ajándék" a cselekedet jussa.
2013. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

a múlt az halálod napjáig utánad fog nyúlni... jobb ha beletörödsz és elfogadod erre ez az egyetlen mód.


"Azt hihette megnyugodhat,

hogy ha a múltra rátaposhat

pedig az ember multja

el nem dobható..."

2013. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy heverd ki.. én képtelen vagyok..sírok minden nap nem tudom feledni a múltat.. te estedben egy új kapcsolat jót tenne.
2013. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-Shevy ment a zöldkéz neked, mert ez nagyon ott van:)
2013. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért követünk el hibákat hogy tanuljunk belőlűk.Gondolom megbántad és többé nem követsz el hasonló butaságot.Ne hidd el hogy egy életen keresztűl gyötörni fog,próbáld meg elfelejteni úgy hogy nem beszélsz róla ,nem gondolsz rá,lefoglalod magad valamivel.Csak az nem tud megbocsátani aki nem hisz önmagában,fel a fejjel és lépj 1-et előre!!!!
2013. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem. de vissza kell "fizetned" mindent,...én is a számlát fizetem most, csak bárcsak tudnám, hogy mennyi van még hátra..:( de legalább többé nem csinálunk ilyet, én legalább is nem.
2013. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!