Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még ő van megsértve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértve?

Figyelt kérdés
Elhívtam valahová, nem válaszolt, pedig látta. (fb)Aztán amikor rákérdeztem, azt írta, nem kell megsértődni. És nemet mondott. Most én leszek a szemét, ha kerülni fogom ezek után?

2013. márc. 30. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
f/N vagy?
2013. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én vagyok megsértődve, hogy faszbukon hívsz el valakit randizni
2013. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
L
2013. márc. 30. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak írogassatok egymásnak ez a menő.
2013. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Légyszi, ha lehet, a kérdésre válaszoljatok, köszi.
2013. márc. 30. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:

mit vársz tőle ha olyan szinten állsz az emberi kapcsolatokkal hogy fészen hívod el a másikat?

meg szerintem nem kötelező hogy találkozni akarjon veled

2013. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, miért nem akar találkozni velem :/ De látom, ma már nem kapok hasznos választ.
2013. márc. 30. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudhatjuk... beszéld meg vele a dolgot! de szépen, nem kell letámadni ezért...
2013. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez elég bántó, legalább megereszthetett volna egy nem-et elsőre, mikor látta az üzenetet.

gondolom nem akart magyarázkodni neked, miért nem.

ha valami egyszerű ok lenne, pl. hogy elkapta valami betegség, akkor mi oka lenne azt elhallgatni?

valószínűbb lehet (bár nem tudhatjuk) hogy valami olyan dolog van a képben, amiről tudja hogy nem emészted meg könnyen. mondjuk egy olyan haver, akit te utálasz és nem szereted hogy vele lóg, vagy valamiért elbizonytalanodott benne hogy akar-e látni (ha a kapcsolat még nem régóta tart, akkor lehet ilyen)

semmi mást nem mondott?

2013. márc. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!