Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Mit csináljak? Jogosan érzem magam megsértve?

Figyelt kérdés
Barátommal nemrég vesztettem el a szüzességem. Utána reggel feküdtünk egymás mellett, és megköszönte az éjszakát, mind a négy menetet, és én is mondtam neki, hogy örülök, hogy vele feküdtem le először, és remélem, hogy ő is lesz az utolsó. Erre ő, hogy ő még szeretne azért élni. Én csak néztem rá. És erre azt mondta hogy de én arra gondoltam, hogy sokáig együtt leszünk, ugye? Mert ő szeret engem, és szeretne sokáig velem lenni. Akkor nem is foglalkoztam vele, de most meg zavar a dolog. Miért ne élhetné ki magát mellettem? Én engedem buliba, haverokkal is sokat lóghat. Az ágyban mindent megkap tőlem. Minden őrültségben benne vagyok. Pettingeltünk például nyilvános helyen. De akkor mégis miért akarja magát kiélni? Annyira bánt a dolog. Ezen filózok egész nap. Én szeretem, ő is szeret engem, ezt tudom. De akkor mégis miért mondta ezt? Mit csináljak? Verjem ki a balhét, vagy hagyjam az egészet a francba?
2009. szept. 7. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy arra gondolt,hogy bulizni akar,ahogy irtad is:)de én ebből arra gondolnék,hogy más lányokkal is szeretne majd lenni szexuálisan:(

Mert más csaj más ugye...

23/L

2009. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mert ha a fiú fiatal még, akkor valószínűleg nem tudja elképzelni az életét egy lány mellett. (egyelőre) De ez idővel sztem változhat...
2009. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahogy írod nekem is az jön le, h ő nem úgy gondolja h számára te leszel az utolsó.
2009. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mind a ketten buták vagytok. A barátod azért, mert miután odaadtad magad neki (4-szer is!), ő azzal válaszol, hogy tudatosítja benned, hogy nem 100%, hogy együtt maradtok.

Te meg azért, mert azt hiszed, hogy örökké tart minden.

2009. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!