Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem valakit nem rég,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem valakit nem rég, azóta sokat beszélünk minden nap és kaptam már szívet üzenetben meg drágámnak szólított, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Vagy csak amolyan az 'ágyámbacsábítalak' szélhámosság?

2013. márc. 31. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
azt jelenti, hogy terhes és szereti a szilvás buktát.
2013. márc. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért?

ha előre kijelentené,hogy itt bizony házasságig nem lesz kúrás beszélnél vele még?

hagyjuk már ezt az álszentestekést,te már most a vele való kúráson agyalsz,ami egyáltalán nem baj.

2013. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha tetszik neked nem tökmindegy hogy mikor és hányszor szexel veled?

ugyis ágyba fog vinni ha bejön neked még akkro is ha lelövi anyádat.

Innentöl meg tényleg mindegy mit mond :)

2013. márc. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az ágyambanqrnálakazonnal szélhámosság szövege. Pár nap alatt aki ilyet ír, az egy pillangó!


F25

2013. márc. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy pillangó?
2013. ápr. 21. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki ágyról ágyra röpköd.
2013. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!