Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amire minden pasi vevő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amire minden pasi vevő?

Figyelt kérdés
Nemsokára találkozom egy barátommal, valószínűleg beülünk majd valami kávézóba. Én viszont azt szertném, ha nem csak barátként tekintene rám, szóval olyan dolgok kellenének, amitől máshogy tekint majd rám -> mint egy nőre. Na most az alap, hogy csinosan felöltözök. ( de persze vannak határok, nem akarok ugy kinézni mint egy k.rva). Szóval pl. mit vegyek fel, ami még a csinos, esetleg enyén szexi kategóriába tartozik ? Mondjatok még ilyen dolgokat, hogy hogyan “hívjam fel magamra a figyelmét“, ami azért még nem olyan idegesítő nyomulás :D köszönöm előre is. Ha fontos lenne, ő 21 éves.
2013. márc. 31. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az lenne a fontosabb h te hány éves vagy
2013. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Beviz Elek ***** válasza:
36%

Jó csaj vagy?

Ha igen, akkor szexin felöltözöl (rád bízom, most nem fogok egy ruhakollekciót belinkelni) és mikor találkoztok lekapod.

2013. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy szexin dekoltált felsö valami faszülős naci és tuti siker.... jah és a csipkés bugyit se fleejtsd el mert bármikor lehajolhatsz valamiért és olyankor meg 1:1 hez hogy kilátszik majd :D
2013. márc. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
spontán teremts olyan helyzetet hogy egyértelmű legyen hogy ti smárolni fogtok és hagyd hogy lesmároljon, én ha egy lány zet csinálná nagyon boldog lennék :D
2013. márc. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sör
2013. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1# : 17 vagyok.

2# : hát azt mondják az vagyok, de persze ez nem jelenti azt, hogy mindenki igy látja. :)

2013. márc. 31. 01:19
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat !! :)
2013. márc. 31. 01:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Timi te vagy az??? :D
2013. márc. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
miniszoknya, harisnya, magassarkú.
2013. márc. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Szandál zoknival
2013. márc. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!