Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ronda vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ronda vagyok vagy megérzik?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet: Szórakozóhelyre elmentem egy barátnőmmel (barát-barátnő) és rá folyton tapadtak, ezt már nem első alkalommal. De rám viszont csak egy nyomorult tata nyomult, én meg alig tudtam elcsusszanni onnan :D


A barátnőm biszex, én meg leszbikus vagyok. Azon gondolkodtam, hogy lehet látják a tekintetemben, hogy egyáltalán nem érdekelnek ÚGY? Pedig próbálok mosolyogni, meg minden, hogy egy kicsit táncoljak valakivel, mást nem is akarok, de akkor se jönnek :O


Egyébként nem gondolom magam csúnyának, csak a barátnőm azért szebb.



2013. márc. 31. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogyan nézel ki, ha még nem láttunk?
2013. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most az a gondod, hogy leszbikus létedre nem nyomulnak rád a pasik...?
2013. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak táncolnék meg ilyesmi... ez miért baj? :D
2013. márc. 31. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Szebb vagy sem! A szépség alapvetően kultúra függő dolog, és egyén kérdése is. Lehet, hogy szerinted szebb a barátnőd, de nem biztos, hogy ezt mindenki így gondolja.

Ha kedves, aranyos, barátkozós vagy akkor biztosan lesznek pasijaid is. Akár csak barátnak is.

2013. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kolosszus22 ***** válasza:

Nem igazán értem a problémádat, állításod szerint leszbikus vagy és mégis gond, hogy nem tapadnak rád a faszik!?

26F

2013. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:
Miért nem nőkkel táncolsz akkor? :D
2013. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem fogod fel 6-os, hogy csak táncolnék? Kicsit gáz, hogy a barátnőm ott táncolgat, én meg egyedül lötyögök.


Utolsó: Azért, mert egy hetero lány nem fog másik lánnyal táncolni... főleg nem ismeretlennel.. :) Pedig annak örülnék én is...

2013. márc. 31. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor menjetek olyan helyre, ahol több a leszbikus.

végül is a barátnőd biszex. :)

2013. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van valami abban, hogy látják rajtad. Amikor hetero barátnőimmel vagyok, folyton kuncogva megjegyzik, hogy érdekes fejjel vizsgálgatom a pasikat, szóval... :D

24/N

2013. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy hetero barátnőmmel járok el rendszeresen a törzshelyünkre, és amint táncolni kezdünk, rányomulnak...szebb mint én a leányzó, az tény :)) de azért eléggé lehúzza az önbizalmam, amikor rá már 3-4 srác ráment félóra alatt, rám meg senki :DDD (viszont barátnőm szerencsére nem megy el velük, hanem kéri, hogy játsszuk be: leszbik vagyunk és egy pár :D)

Azért az este folyamán rám is jönnek, 1 mindig van, de átlagban 2. Én már elutasítom mindet, mert amikor elfogadtam, legtöbbször az első perc után a fenekemen, a mellemen vagy még másabb helyen kezdtem érezni a kezét az illetőnek...-.-" és az még a jobbik eset volt, amikor a kezét éreztem, nem azt hogy ácsorog neki a....:)) :S

Úgyhogy szerintem ne bánd annyira, hogy nem táncikálsz fiúkkal :DDD persze legyezgeti a hiúságot az, ha felkérnek, de tapasztalataim alapján nem ajánlott elfogadni a felkérést...


18/L (Bp.)

2013. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!