Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit csináljak? Beleestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak? Beleestem a legjobb barátnőm bátyjába!

Figyelt kérdés
Elég bonyolult az ügy, mivel nem merem elmondani a barátnőmnek, de már egyre nehezebb előtte titkolnom. A tesója nagyon helyes, igazi rossz fiú, 2 évvel idősebb nálam. Tudom, hogy hülyeség, mivel valószínűleg sosem jönne össze a kishúga barátnőjével, mégis sokszor az az érzésem, hogy én is tetszem neki. Mit tegyek? :(

2013. márc. 31. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a hugom 1év 8honappal fiatalabb tölem. én jártam a barátnöivel. nem volt ebben semmi rossz :)hozta haza a jobbnál jobb csajokat :)
2013. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na ja, gondolom azt annyira nem bántad!
2013. márc. 31. 20:03
 3/14 anonim ***** válasza:

nem olyan bonyolult, millió ilyen eset van

simán lehet hogy bejössz a srácnak, nem kell ezt titkolni

2013. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Köztem és barátom közt 11 év van :) na de, öltözz nőiesen de ne qrvásan, légy közvetlen, kedves, humoros, ne játszd meg magad, flörtölj vele, csipkelődj szavakkal, légy kétértelmű néha :) de ha rosszfiú vigyáznék vele a helyedben ;)
2013. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hugom sem.

megértette, egyébként is össze lehet egyeztetni. ha ezt meg a barátnőd nem érti meg akkor ö meg nem a bartánöd

2013. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De butus vagy! :D

Szerintem simán összejönne veled (legalábbis én szívesen megismerném a húgom néhány barátnőjét... :) )!

Mondd el a barátnődnek, aztán kitaláltok valamit! :)

Vagy csak simán hívd randizni! ;)

2013. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz... csak hát láttam a volt barátnőjét fb-n meg nyáron láttam élőben, és... hát a csaj elmehetne modellnek, és az összes exe ilyen. Mit mondjak, az önbizalmam csökkent néhány métert! :(
2013. márc. 31. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, tudom milyen ez... :/

De ha beleestél már, akkor mindenképp tegyél valamit a dologért! :)

Később majd azért fogod szidni magad, hogy meg se próbáltad? Ezt gondolom nem akarod... :)


Na... majd mesélj, ha történt valami... :)

2013. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Áhh... mindegy. Pont ma beszélgettem a barátnőmmel és csak úgy mellékesen szóba került,hogy a tesója az új barátnőjéhez ment... én meg bólogattam mint akit tökre nem érdekel, de közben meg belül szinte sikítoztam. :(
2013. ápr. 2. 12:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Na látod, túlbonyolítottad! :(

Most már megtanultad, hogy nem kell túlkombinálni a dolgokat, hanem cselekedni?

2013. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!