Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne hogy legyenek terveim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne hogy legyenek terveim? Már olyan "nagyszabásúra" gondolok.

Figyelt kérdés

Lassan (nagyon lassan) 16 éves leszek, és ugyan flegma nem vagyok, attól még elég lazára veszem a dolgokat. Szerintem ez nem baj(haha:D) viszont sokan úgy gondolják hogy tudnom kéne merre menjek majd tovább tanulni, vagy hogy mi iránt érdeklődöm. (természetesen a zene,azaz a rock de ha azzal foglalkoznék akkor erősen illene rám a szadista jelző)

Elképzelésem nekem is van, egészen addig hogy mit eszek holnap reggelire, de tovább nincs. (najó,max az ebéd)

De most komolyan ez tényleg akkora tragédia? Hogy nem tudom? Esetleg az hogy nem is akarok ezen gondolkozni?

Nem vagyok az az eszeveszett bulizós sem (nagyon nem).



2013. márc. 31. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok,de még nem tudom én sem,úgyhogy ne idegeskedj.
2013. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lassan felnőtt leszel, és alapesetben egy felnőtt attól is felnőtt, hogy vannak tervei, céljai. Nyilván nem könnyű eldönteni, hogy milyen irányban tanulsz tovább, de az embernek szüksége van célokra, ezek nélkül semmit nem ér az élet. Ráadásul pl. párkeresésnél is jó pont, ha az ember tudja, mit szeretne kezdeni magával. Sokkal vonzóbb az, aki tudja, mihez akar kezdeni az életével, mint az, aki mondjuk huszonévesen is teljesen tanácstalan.
2013. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkora gond, csak "ki ne csússz az időből". Úgy értem, alig két év, és érettségizel, akkor pedig már nemigen tudod odázni a dolgodat. Szóval igen, lassan el kellene döntened, hogy merre akarsz tovább menni, akarsz-e egyáltalán továbbtanulni, ha igen, hol és mit, minek akarod szentelni az életed stb.

Nem könnyű, ezeket nem lehet egyik napról a másikra kitalálni. Mondjuk én némileg könnyebb helyzetben vagyok, mert világ életemben a biológiával akartam foglalkozni, és ez máig sem változott, Ehhez mérten tanulok, illetve csinálok "B tervet", ha ne adj isten nem vesznek föl oda, ahova szeretnék jelentkezni.

Nem késtél el még semmivel se, de az az se jó, ha ott állsz egy érettségivel a kezedben, és fogalmad sincs, hogyan tovább.

Amúgy szívem szerint én is zenével foglalkoznék, de botfülem van, én se akarok kínozni senkit se. :DD

2013. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!