Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek a kövérebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszenek a kövérebb nök!? És nem a full kövérekre gondolok, hanem a teltebbekre?

Figyelt kérdés
Minden vàlasz érdekel?Mi jó egy ducibb nöben,ès mi egy csinosabban??Van külömbsèg fiuk???
2013. márc. 24. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát vannak akiknek ez tetszik. Nekem pl elmennek, főleg ha igényesek is. Szerintem egy nőnél előny ha vannka is úgymond nőies formái(mell, fenék, és formás combok hmmm).


Bár nekem sok féle dolog tetszik. De pl. teljesen lapos deszkák valahogy nem jönnek be.

2013. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a melles-faros, nőies nőket kedvelem.

F.

2013. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hallode válasza:
40%
nekem a husisabb nők tetszenek, nem pedig azok akiknek két tenyérrel átérem a derekát..
2013. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem.

Viszont ha zavar téged h hátrányba szorulnál emiatt a pasiknál akkor fogyókurázz fogyjál le. Amennyiben nem zavar akkor ne is problémázz ha kevés pasi próbálkozik.

2013. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hallode válasza:
Tölts fel egy képet a testedről. Nem feltétlen meztelenül, ruhában is jó, csak látszódjon az alakod.
2013. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnél!

F.

2013. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vok kövèr csak van mit rajtam fogni,cici,fenèk stb!Nem teszek fel kèpet boccsiii!Amugy mindig rinyaltam h hogy nèzek ki,de a pasik megnyugtattak h ez igy jo,ahogy van!Kivancsi vagyok több ember vèlemènyère is!Köszi a vàlaszokat!
2013. márc. 24. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ide nem is teszel fel, azért privátban küldhetnél egy fotót!

F.

2013. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

A férfiak nagy többsége szereti ha van mit fogni a nőkön, a probléma ott kezdődik hogy akik azt állítják hogy ducik, azok 90%-a +10,15 kilóval rendelkeznek ami már kövér.

Mivel te elmondásod szerint nem ilyen vagy nincs mit aggódnod.

2013. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számít kövérebbnek. max 65 kg ami nálam elmegy. Mondjuk sok minden befolyásolhatja, de mindenki aki tetszett és tetszik ez alatt volt:)
2013. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!