Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hasonló szituációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hasonló szituációban Ti adnátok egy esélyt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy facebook-on rábukkantam egy lányra, aki nagyon megtetszett. Mivel semmilyen személyes kapcsolatunk nincs, se suli, se közös ismerős, semmi, így arra gondoltam, hogy ráírok. Egyből elmondanám, hogy szimpatikus, és meg szeretném ismerni. Beszélgetnék vele egy keveset, majd elhívnám valahova(élőben). Ti adnátok egy ilyen idegennek egy esélyt? Kort írjatok. A válaszokat előre is köszönöm. 16 / F

2013. ápr. 1. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Leginkább attól, hogy te bejössz-e neki.
2013. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha te is szimpi vagy nekem, illetve normális vagy (nem szexmániás, nem pszichopata, nem nyomi) akkor igen.. ha valamelyiknek a gyanúja felmerülne, akkor nem.
2013. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ha rámirna egy 16 éves fiu hogy helyesnek tart és menjünk el valamerre, szeritnem kiröhögném és tájékoztatnám, hogy én a nőket kedvelem :)
2013. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a fb-n jelölne be, akkor először csakis a kinézete alapján döntenék, mivel nem találkoztam még vele, nem tudom milyen a kisugárzása. Mondjuk nálam az is előny, ha valaki intelligens, művelt, és képes helyesen használni a nyelvünket. Ha jól nézel ki, (nálam, és a legtöbb csajnál) nyert ügyed van. Ha a pasi messze lakik, és képes eljönni a kedvemért, az is nagyon tetszik.
2013. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok, 15/L
2013. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Végre egy fiú aki tesz is valamit!

Én adnék:)

18/l

2013. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze..
2013. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rögtön kettőt is
2013. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

16 évesen még adtam volna esélyt. Ma már szánalmasnak tartanék egy ilyen próbálkozást.


25/N

2013. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: - Hogy máshogy vehetném fel vele a kapcsolatot? :D
2013. ápr. 1. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!