Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti gondolkodtatok már...

Fiúk, ti gondolkodtatok már azon, hogy mit tennétek ilyen ismerkedős szituációban?

Figyelt kérdés
Arról szólna a kérdésem, hogy mit szólnátok, ha mondjuk odamenne hozzátok egy lány, és azt mondaná nektek, hogy szeretne megismerkedni veletek; vagy ha mondjuk egy közös lány ismerősötök közölné veletek, hogy az egyik barátnője meg akar ismerni benneteket. Ti örülnétek, hogy elvileg könnyebb lett a helyzetetek, vagy jobban szerettek ti "vadászni", esetleg meglepődnétek? Én a minap beszéltem egy lány ismerősömmel, és volt vele egy másik csaj is. Tudom, hogy ez hülyeség, de utána arról ábrándoztam, hogy az ismerősöm szól nekem, hogy a másik csaj meg akar velem ismerkedni. :) Nem hinném, hogy bejönnék neki, de azért jó volt ilyesmiről ábrándozni. Meg elég cikinek tartom megkérni a csajt, hogy ugyan mutasson már be a barátnőjének. Bizonyos szempontból örülnék, ha mégis érdeklődne irántam a barátnője, de kezdeményezni meg félek, mert tartok a szokásos beégéstől. Ti mit tennétek, illetve egyáltalán eszetekbe jutott-e már az, hogy milyen lenne, ha így akarna ismerkedni veletek egy csaj?

2013. márc. 7. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Megcsípném magam hogy ébredjek fel az álmomból :D :D :D
2013. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem lenne barátnőm, örülnék neki
2013. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nem történhet,szóval kár ezen agyalnom.
2013. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én is ott tartok, hogy ez valószínűleg csak álom, mert általában nem szoktam érdekelni a lányokat, nem hogy ők érdeklődjenek irántam. Mindenesetre köszi a válaszokat, valamilyen szinten megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül.
2013. márc. 7. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ... ha bejön a csaj, akkor nagyon örülnék! :)

Viszont barátkozásról mindenképp lehet szó... szóval én okét mondanék rá mindenképp, csak... lehet, hogy az nem olyan oké, mint amire a lány számítana :/


Buliban egyszerű, de mondjuk amúgy sem gáz szerintem... ha látod, hogy kettesben vannak, akkor tehetsz úgy, mintha az ismerősödhöz mennél, aztán meg mondhatnád neki, hogy ugyan legyen már kedves bemutatni titeket egymásnak! Szerintem ebben nincs semmi... :)


Meg simán elmondhatod a lányismerősödnek, hogy bejön a barátnője! Ha a barátnőnek is bejössz, akkor szerintem lesz olyan jófej az ismerős, hogy segít nektek! :)

Ennyi...


Beégés? Égő, hogy fiúként tetszik neked egy lány, és szeretnéd megismerni? Vagy mi? Teljesen természetes... ha visszautasít, akkor ennyi volt! Nem ez lenne az első a történelemben! :)


Hajrá! ;)

2013. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem nagyon szoktam beavatni senkit a magánéletembe, kicsit kellemetlenül is érezném magam, ha mondjuk ilyen jellegű közvetítői segítséget kellene kérnem. A lány ismerősöm kedvel engem, azt tudom, elég jó viszonyban vagyunk, csak az a gond, hogy annak idején elég ügyetlenül próbáltam az ő tudtára hozni, hogy tetszik nekem, de ő lényegében véve visszautasított, meg hát ismer annyira, hogy tudja, hogy belsőleg sem vagyok kimondott álompasi (gátlásosabb, csendesebb típus vagyok stb.), szóval lehet, hogy ezeket alkalomadtán elmondaná rólam a csajnak, vagyis nem biztos, hogy "ajánlana" engem neki. Másrészt meg a magamfajták általában nem vonzzák a nőket, így gyanítom, hogy a barátnőjének se jönnék be, legalábbis bennem van a "szokásos" félelem. A beégés jelen esetben azért lenne ciki, mert ugye tudna az egészről a lány ismerősöm is, aztán ha mondjuk találkoznánk, mindig az jutna eszembe, hogy biztosan kitárgyalták a visszautasítást stb., szóval nem lenne valami kellemes élmény.
2013. márc. 8. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj, ezt a görcsölést meg túlkombinálást... TEEE :D


Akkor keress másik csajt, de állj a dologhoz egy kicsit lazábban! :)

2013. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!