Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen ha egy lánynak hegyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha egy lánynak hegyes csöcse van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 04:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem szegyen,valaki azokat jobban szereti
2013. ápr. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Épp mentem volna aludni,de ez kitágította a szemem.

Mi van?:D

2013. ápr. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, nekem tetszik. Megharapdálnám neked is a hegyes csöcsödet:)
2013. ápr. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?Nem tud senki se érte,se ellene tenni...
2013. ápr. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az milyen?


De ha az amire gondolok akkor nem szégyen hanem szerintem nekem még tetszene is :P :)

2013. ápr. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Itt egy hegyes csecs XD


[link]

2013. ápr. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj :)
2013. ápr. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jófejek vagytok:D
2013. ápr. 1. 04:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem szégyen.
2013. ápr. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pista ül a kocsmaasztalnál nagy vigyorogva. Jenő megkérdi tőle:

- Te meg mire vagy olyan büszke?

- Nem fogod elhinni, mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot, amikor egy csodaszép szőke nő odajön, hogy kivinném-e a vízre egy kicsit. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenőkém, nagy csöcsök! Na, kievezek vele egy darabon és mondom neki: "B..szol vagy úszol!" Hát nem tudott úszni az istenadta, nem tudott úszni, Jenőkém!

Másnap Jenő bemegy a kocsmába, Pista ugyanannál az asztalnál ül, de még boldogabb!

- Jenő, képzeld mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot és egy bombajó vörös nő megkérdi, hogy kivinném-e a tóra. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenőkém, nagy csöcsök! Na, kievezek vele egy darabon és mondom neki: "B...szol vagy úszol!" Ez sem tudott úszni, Jenőkém! Egy tempót sem tudott úszni!

A harmadik nap Pista zokog az asztalnál. Jenő nagy kíváncsian megkérdi, hogy mi történt.

- Nagyban takarítom a csónakot ma reggel. A világ legszebb fekete hajú nője elém áll, hogy vigyem ki a tóra. Hatalmas, gyönyörű csöcsök, Jenőkém, gyönyörű csöcsök! Már előre felállt a f...szom, alig tudtam evezni tőle! Kiérünk a tó közepére és odaszólok neki: "B..szol vagy úszol!" Ez a párduc, ez az istennő feláll, letépi magáról a ruháját és nagyobb farka volt neki, mint az evező nyele! Én meg nem tudok úszni, Jenőkém, egy tempót sem tudok úszni.

2013. ápr. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!