Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nem lenne jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha nem lenne jó a párod az ágyban?

Figyelt kérdés
Elhagynád/megcsalnád/megoldanátok és hogyan?
2013. ápr. 1. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

ha alapból jó a kapcsolatunk akkor megpróbálnám megoldani.


ha nem akkor elhagyom. felesleges egymás idejét húznunk.

2013. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én épp ilyen helyzetben vagyunk. Többször beszéltem vele a dologról, meg, hogy amúgy se jó az egész kapcsolatunk. Azt mondta változtat, odafigyel. De nem változik semmi, azóta is ugyanolyan rossz az egész. Megcsalni nem akarom és elhagyni sem, na de ez meg így nem élet számomra, nem vagyok boldog. Szóval sokat agyalok mostanában, hogy mit is tegyek...
2013. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi *
2013. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mi az h nem jó az ágyban?
2013. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el, hanem segítenék neki, hogy megoldódjon a problémája.
2013. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem alapból nincs olyan jó szexelő csaj,akivel le feküdtem volna,és egy szinten lettünk volna...

Szerintem nincs is ilyen,így mindig a kezembe kell venni az irányítást,és nekem jónak lenni helyette is.

2013. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Segítenék neki, egy szintig biztosan. De ha annyira rossz annak ahhoz is köze van, hogy nincs meg a kellő vonzalom, nem terveznék hosszú távra.
2013. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanítgatnám
2013. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapból csak olyan nő lenne a társam hosszú távon, akivel már volt szex többször is, szóval nem túl életszerű ez a példa. De ha mégis ilyen helyzetben lennék, akkor természetesen tanítgatnám, és bátorítanám, hogy engedje el magát.
2013. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!