Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném, ha barátom picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha barátom picit "durvább" lenne velem (persze csak az ágyban) de hogy vezessem rá?

Figyelt kérdés

Szóval én néha élvezném ha picit keményebb lenne... Nem az hogy üssön meg hasonlók, csak hogy érezzem hogy "ő a főnök". Mondom neki néha, de ő meg félt engem, és nem akar fájdalmat okozni.. Elvben nincs ellene baja, benne lenne hogy ő irányítson így, de nem akar rossz emléket nekem, ilyesmik. Hogy tudnám rávezetni?

(olyanokra gondolok mint pl. kicsit keményebb szex, ha kényeztetem orálisan, akkor is valamiért izgat ha "lenyomja a fejem", de azt is csak nagyon finoman hajlandó :D ilyesmik.. ja, és kipróbálnám hogy mikor én csinálom neki szájjal, akkor én vagyok a "passzív", szóval ő mozog, erre hogy vezessem rá? :D mondtam már neki hogy ne aggódjon értem, de nem szeretne "bántani" :D )


2013. márc. 18. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Húzd a szádat, hogy így nincs kedved csinálni és közöld hogy téged mi izgatna. Kommunikáció még mindig....
2013. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kérd meg!:)
2013. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mint írtam, már mondtam neki többször :D de nem meri durván :) nem tudom, hogy érjem el, hogy ne aggódjon, nem fog fájni :D
2013. márc. 18. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne ha ilyen csajom lenne. ;-)
2013. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne ha lenne csajom. ;-)
2013. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
vegyél selyem kendőt és mond neki hogy apuci rossz voltam büntess meg
2013. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 20:59

ez jó :DDD

2013. márc. 18. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha mondod neki és így sem akarja...passz...

Én szóltam a páromnak, hogy legyen velem kemény,(pont, amiket írtál az orális szexnél)és megtette...

2013. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
legyél te is egy kicsit "durvább" vele akkor, hátha ő is rákap.:P
2013. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!