Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért kell átválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért kell átváltozni "menő-csajszivá"? Siralmas.

Figyelt kérdés

Hihetetlen de mindenhol ezt látom, hogy a legaranyosabb lányok akikért érdemes élni még, egyszer csak flegmák lesznek, meg idióta képeket töltenek fel az új particsaj barátnőjükkel FB-ra kinyújtott nyelvvel, idióta fejjel, meg "hú de király vagyok"-feelingű képet napszemcsivel... Van aki tök bunkó/beképzelt lett pár hónap alatt :O


De ezt nem először látom, ez kb a 10. alkalom, nem hiszem el :/

MIÉRT!??? Magyarázzátok el ezt nekem...

Ezzel csak a bájosságukat húzzák le a WC-n...

A másik dolog meg, hogy a visszahúzódóbb lányok is olyan életre vágynak hogy buli minden nap, izgalmak a köbön... eszem megáll...


Mindjárt 20F leszek, volt már bnőm.



2013. ápr. 1. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát azért mert "menők lesznek",aztán nagyon nem! csak azt hiszik..tisztelet a kivételnek
2013. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na azért vannak még normális lányok is, csak észre sem veszik őket. Vagy ha észre is veszik őket, előszeretettel használják ki, hitetik el velük, hogy milyen jó velük, aztán meg szépen a padlóra küldik. Ezek után mondjuk a normálisabb lányok is visszahúzódóbbak, bizonytalanabbak, zárkózottabbak lesznek, mert nem szeretnének ismételten pofára esni.
2013. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Azert mert néha a pasija tehet róla hogy a barátnője megváltozott. SZÓVAL PASIK ne csodálkozzatok sok lany a ti hatásotokra változik meg mert nekik jobban bejön a menő kis ribanc csaj. tisztelet a kivételnek.
2013. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az aranyos lány kategóriában nem érezték jól magukat. Aki aranyos lány akar lenni, az az marad. Másrészt ez a báj dolog amit te látsz, olyasmi ami ha felnő az ember általában eltűnik. Nem mindenki válik ilyen partizóssá, de a szomszédlány stílust szinte mindenki kinövi, ettől még nem lesznek kevésbé értékes emberek.

Egyébként ez a "particsaj" korszak is el fog múlni.

2013. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Nők... Még is mit vársz tőlük?!

Jobb ha rám halgatsz: ezek csak a szexre jók, másra nem! Nincs kivétel.

22f

2013. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-ös jah :D hallod végigmegyek az utcán és csak ribancot látok :D (lehet én vagyok a nem nomrális)

De pl múltkor volt egy Metropolosztogató barna hajú csaj Miskolcon, nah ő bájos volt :D már külön megjegyzem az ilyeneket :/

2013. ápr. 1. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:
gyenge lelkü kis ku-rvák.örülök hogy vannak :D másra nem lennének jók úgyse.
2013. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt megértem ha egy fiú akar kemény/menő/népszerű csávóvá válni mert amúgy elég nehéz dolga lenne, de hogy a lányok... nekik mi értelme :S
2013. ápr. 1. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Hatalmas tinigondok...
2013. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20 fölött kihal ez a mentalitás a lányokból.


Nekem volt egy barátnőm gimiben, akin kiütközött ez. Azt mondta, nagyon szeret, meg nagyon vonzódik hozzám stb, de innentől legyünk inkább szexkapcsolatban, mert az új baráti körébe nem illek. Elküldtem a fenébe.


Aztán 1-2 év múlva kinőtte ezt, újra össze akart jönni. Elküldtem a fenébe ismét.


22/F

2013. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!