Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érzek iránta mint barátság?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Van egy csaj akivel barátok vagyunk (legalábbis én azt hiszem...) szóval tök sokat hülyülünk meg beszélgetünk. Neki van barátja, nekem nincs barátnőm és mostanában ha sexel kapcsolatos témák kerülnek szóba, akkor arról nem szívesen beszélgetek már vele, régebben ez nem volt gond. Pl. ha rákérdezek h mit csinált és mondja h a barátjával volt és tudom h együtt voltak már nincs is kedvem a beszélgetéshez. Remélem érthetően fogalmaztam meg amire gondolok. :D

Mi a véleményetek? (félek h többet érzek iránta és ez a barátság végét jelentheti...)

20 éves vagyok.



2013. márc. 31. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben semmi érdekes nincs.. ki hallgatja egy nőtől szívesen, hogy a pasija hogyan döngeti?
2013. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyosan
2013. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem kezdel többet érezni iránta
2013. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó az igaz, de régebben nem zavart annyira mint most... Gondolom akkor most a sablon dolgok jönnek. :D Érdekes lesz. Köszi a válaszokat.
2013. ápr. 1. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!