Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de nem tudom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem tudom, mit érez írántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és a szerelmem 12 éves.Első óta szerelmes vagyok belé,de még mindig nem tudok az érzelmeiről,pedig már 6.-asok vagyunk(egy osztályba járunk). Szoktunk beszélgetni,főleg angol óra előtt,mert egymás mellett ülünk <3 . Kérlek,segítsetek!

2013. ápr. 1. 01:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
egymás mellett ültök angolon? jajj lááááááááááááv
2013. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Jah :)
2013. ápr. 1. 01:05
 3/36 anonim ***** válasza:
58%

első mikor elolvastam a kommented a nevetés fogott el :D

ment a zöld kéz :D


Viszont kérdező fiatal vagy még nem biztos, hogy elkéne neki mondanod mit érzel mert lehet ,hogy nem tudna rá, hogy reagálni.

Szerintem még várj pár évet és ha akkor is szeretni fogod akkor mond el.

De fiatal vagy még ilyen hamar nem kell elkezdeni pasizni. :)

2013. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
12 évesen szerelmes.... várj még egy jó pár évet...
2013. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Tudom,de tudja,mert elsőbe elmondtam az egyik barátnőmnek,aztán szó szerint rohant a fiúhoz,én meg kergettem,amikor a fiú megtudta,elkezdett kergetni és az egész nagyszünetben futottam,de amikor vége volt a n. szünetnek,nem kergetett :D
2013. ápr. 1. 01:09
 6/36 A kérdező kommentje:
Amúgy 12 évesen lehetek szerelmes,akár egy 6 éves is,de járni amúgy se akarok,te meg ilyenre gondoltál.......
2013. ápr. 1. 01:11
 7/36 anonim ***** válasza:
nem nem ilyenre gondolotam :DD de akkor is korai..
2013. ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Tényleg lehetsz szerelmes. Mindenesetre szerintem se járjatok, mert ilyen idős korban még nem biztos, hogy tudna mit reagálni a vallomásodra, még annyira nem lehet komoly.

Ha továbbra is szeretni fog, és veled ül, akkor kialakul majd magától is. ^^

2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
De attól még lehetek szerelmes.....abba mi a rossz?Nem felnőtt dolgokat csinálnánk.... xD
2013. ápr. 1. 01:15
 10/36 A kérdező kommentje:
Az előző válasz a 7-esnek ment :)
2013. ápr. 1. 01:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!