Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 év körüli srácok! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 év körüli srácok! Ha egy lány elmondja nektek, hogy nagyon kedvel titeket, pedig alig ismeritek egymást, mit reagáltok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 15:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hosszasan a szemébe nézek és megbizonyosodok róla,hogy nem-e tág a pupillája.:D
2013. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, nagyon örülnék neki, beszélgetnék vele és elhívnám randira. Nem kell tökéletes szépségnek lenni ehhez, az eddigi barátnőim (három volt) mind inkább érdekes arcúak voltak, mint szép arcúak. Szóval nem voltak szabályos szépségkirálynős szépségek, de az egyiknek a zöld szeme tetszett iszonyatosan, a másiknak a mosolya, a harmadiknak az egzotikus arca. Sose tudhatod, mi tetszik meg benned egy fiúnak.


Ha egyáltalán nem tetszik, vagy nem szimpatikus, akkor megpróbálnék valahogy finoman nemet mondani. Tudom, mennyire kellemetlen ez neki, ezért megpróbálnám kíméletesen, hogy ne bántsam meg és ne érezze cikinek, hogy odajött.


Szerintem jó dolog, ha a lányok is mernek kezdeményezni. Nem azért, mert gyáva lennék (mindhárom barátnőmnél én kezdeményeztem), de simán lehet, hogy nekem valami miatt nem tűnik fel egy lány (nem ismerem eléggé, nem beszélgettem még vele, elkerülte a figyelmemet, haverokra koncentráltam stb), viszont ha odajönne hozzám, simán kiderülhet hogy nekem is nagyon bejön, nekem is nagyon szimpi. Egy csomó lehetséges kapcsolatból azért nem lesz semmi, mert az egyik fél nem mer kezdeményezni, és ez a lányokra is igaz! Ha normális a srác, akkor úgy utasít vissza, hogy az ne legyen ciki neked (nem mondja el a haverjainak, nem röhög rajtad, nem mondja hogy csúnya vagy, stb.).


21/F

2013. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megmondhatod neki. Ha ö is igy érez akkor lesz belöle valami. Ha nem, akkor meg legalább meggyözödsz hogy nincs értelme tovább utalgatni.
2013. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5 percig lehet kínos,de legalább marad meg egy életre a "mi lett volna ha" gondolat.
2013. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

azt kérdezném tőle, hogy mégis mire föl? nem is ismer.

viszont ha azt mondaná, hogy szimpatikus vagyok... az tetszene..

2013. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!