Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha egy srác izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha egy srác izmos akkor szégyenkezzen?

Figyelt kérdés

sok csaj írja most nézegetem az oldalon az izmosság undorító vissza taszító nem jön be stb...

pedig ennek az egésznek úgy kéne lennie hogy az izom az sexy mert az erőt szimbolizálja a férfinek meg erősnek kell lennie,ösztönből kéne éreznetek mit ahogy mi érezzük ha látunk egy jó testű nőt,vagy ennyire átmosta a média az emberek agyát?hát nehogy már az izmot kellejen szégyelni inkább a dagadt testet és striákat meg a gebe vékonyság cikibb mint az izom az izom az sexy szerintem fiún lányon egyaránt



2013. ápr. 1. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell szégyenkeznie annak aki izmos. Hülye aki ezt mondja.
2013. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok de az ilyen izompacsirta koxos keménykedős emberek számomra is viszataszitóak.
2013. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát pedig van egy pár ilyen ember de akkor azt mondom csókolgassák a dagadt striás gyereket de ilyet valóságba még nem láttam
2013. ápr. 1. 16:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég fura.......sztem nem undorító,sőt inkább vonzó.:D Nincs miért szégyenkezni miatta inkább büszke legyen rá a fiú,hogy kidolgozta magát(persze ne legyen beképzelt).

L

2013. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nem koxos keménykedős emberekre értem nem csak azok izmosak
2013. ápr. 1. 16:50
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy szexy ha egy pasi izmos :D:D


Ezért szégyenkezni? Büszke kéne legyél magadra :)) !!


:P:P

2013. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
az olyan izmossal, mint egy átlagos sportoló nincs baj... a túlzott izmok undorítóak (nem mindenkinek)
2013. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ja,csak manapság már egy átlagos test is "túl izmosnak" számít.

Én is láttam már olyan kérdést,amit egy csapott vállú,kar és mellizmok nélküli fiú tett fel,mégis mindenki dicsérte:D

2013. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én izmos vagyok,de vannak striáim.Most akkor szégyeljem magam?:D
2013. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ne azt nem kell :D mert van izom is ott
2013. ápr. 1. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!