Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem nagyon zavarnak a csúnya lányok?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de akaratlanul is belső ellenszenvet váltanak ki belőlem, ameddig nem ismerem meg őket. Ha már barátok vagyunk, akkor elmúlik ez.

De ha esetleg egy fiú tetszik nekem/szerelmes vagyok belé, és "konkurenciám" egy csúnyább csaj, akkor alapból nagyon durván tud idegesíteni, ha pedig hozzá még szemétkedik is az adott csaj, akkor egyenesen hányingert tudok kapni a külsejének és a belsejének együttes hatásától.

Nem tudom, hogy mi okozza ezt, de jó lenne, ha megtudnám a gyökerét, és tudnék változtatni rajta, mert így sokszor féltékenység benyomását kelti a jelenség, pedig ha hiszitek, ha nem, nem abból ered...



2013. jan. 16. 16:29
 1/8 Patrik24 ***** válasza:
72%
Valamit irigyelsz tőlük ami neked nincs. Általában azért zavar valakit valaki más mert irigy rá.
2013. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez sokszor igaz, de nem magyarázható minden ezzel. Nem igazán vagyok irigy természet, inkább szeretek megküzdeni mindenért, amiért a saját mércém szerint szükséges.
2013. jan. 16. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük és ne nézd őket
2013. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a nagyon durván kövér férfiakkal vagyok így...szóval megértelek.Kerüld őket ennyi!
2013. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát azért nem mindegy a különbség..

[link]

2013. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy Vogue címlapra való szépség,de a belsõ értékeim kárpótolnak.:)Mondd akkor engem is utállnál?:)Rendes,csendes,segitõkész vagyok.Most csak kiváncsi vagyok,nem reklámozom magam!:)Tudod álltalában én úgy érzem,hogy ha valaki nem egy miss szépség,azért nem kell utállni rögtön,ha szemétkedik akkor viszont megérdemli a sorsát és eggyértelmû jele annak,hogy rosszindulatu,bosszúálló,na az ilyeneket nem állom,és bizony semmibeveszem õket.
2013. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt elmondom:

velem olyan volt hogy tetszett egy fiú,és arra,aki neki tetszett nem voltam féltékeny,mert csúnyábbnak,kevésbé jó csajnak tartottam magamnál. így tökre el tudtam fogadni,le se sz*rtam azt hogy más tetszik neki,inkább az fájt hogy nem én.

2013. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert túl nagy az egód, és nincs önkritikád. Arról, hogy hogyan nézel ki, nem tehetsz. De hogy ilyen gondolatok születnek az agyadból, arról igen.
2017. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!