Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre akármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végre akármilyen kapcsolatot is kialakítani lányokkal, miért vagyok ennyire távolságtartó velük szemben személyesen?

Figyelt kérdés
Valamiért nem tudok a lányokkal kommunikálni élőben, míg egy idegen fiúval lazán összehaverkodom akár pár perc alatt is. De a lányok társasáágban feszült vagyok, kevésnek érzem hozzájuk képest magam, meg azt érzem, hogy nem kíváncsiak ők egy olyan ronda fiúra, mitn amilyen én vagyok és inkább kerülöm őket, meg valahogy folyton az is feszélyez, hogy tapasztalatlan fiú vagyok, míg manapság a lányok már 12-14 évesen túlestek a dolgokon, én meg még azt sem tudom hogyan kell jól nyalni puncit vagy jól csókolni. Igazából nem is az a lényeg, hogy most jöjjek össze egy lánnyal ,de legalább egy lány barát jól jönne, de még erre sem vagyok képes valamiért, annyira rossz, hogy épp a lányokhoz nem tudok közel kerülni, amikor folyton a szebbnél szebb lányokat lesem mindenhol.
2013. márc. 20. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz velük, nem éri meg! Hidd el, naponta tapasztalom. Barátként csak kihasználnak.
2013. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legyen jó szöveged és önbizalmad..másra nincs szükség
2013. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Big Bang Theory. Igyal alkoholt
2013. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy meleg vagy?!?!:D csak vicc..akart lenni.

Komolyra forditva, ha kocka vagy és éjjel-nappal wow előtt ülsz,az a fiúk nagyrészét elhatárolja a lányoktól, már több esetben tapasztaltam. Én lány vagyok, 15, és úgy gondolom, hogy azért is lehet,mert a lány érzi ha a fiú nem felszabadult,engem pl kifejezetten fusztrál az erőltetett beszélgetés fiúval. Szerintem fontos lenne, hogy ne idegeskedj, hanem tudj úgy közeledni egy lányhoz,mintha fiú lenne!:)

2013. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne azt lásd magad előtt, hogy ez egy LÁNY, hanem hogy ugyanolyan ember mint a haverjaid. Ha ez megy, utána rámozdulni is könnyebb lehet. L/16
2013. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszra meg csak annyit, hogy ez rohadtul nem igaz..nekem nincs is lány barátnőm olyan igazi, csak egy fiúbarátom, és sosem használnám ki,teljesen olyan a barátságunk, mint 2 átlagos embernek:)!
2013. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igaz amit elöttem mond.

Minel lazabb vagy annal könnyebben megy. Es a csajok is a laza sracokra buknak.

2013. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!