Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy valakibe "beleszerettetek" úgy, hogy még sosem beszéltetek vele egy szót sem?

Figyelt kérdés
Már évek óta látom ezt a fiút, és mindig is tetszett.Amikor egy helyen vagyunk, már többször is észrevettem hogy a haverja szól neki, vagy elkezd feltűnően köhécselni. De egyikőjüket sem ismerem, ő nem kezdeményez,én pedig nem merek, mert ugyan ezek a haverjával kapcsolatos dolgok jelek, de bennem van,hogy lehet félreértelmeztem valamit, és félek hogy mégsem.. Vannak időszakok amikor egész gyakran összefutunk, és a múltkor a szemébe néztem, és komolyan, egyszerűen elvarázsol :-D Nem ismerem egy kicsit sem, de annyira szimpatikus.Úgy érzem kell nekem, vagy nem is tudom. Azt látom benne, hogy annyira megértenénk egymást. De úgy hogy nem is ismerem. Talán kisugárzás? Mert én nem is az a fajta lány vagyok, aki csak úgy külső alapján belezúg valakibe. Sok ideje ezen gondolkodom, de nem merek,és nem is tudom, hogy kezdeményezzek. Mit tegyek?
2013. ápr. 2. 00:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
tudtommal nincs.meg soha nem láttam lánnyal, bulikba sem. mindig csak a haverjaival van.
2013. ápr. 2. 13:29
 12/17 anonim ***** válasza:
Az jó ha buliban egy helyen vagytok, ott könnyedén lehet kezdeményezni. Iszol egy kicsit (persze nem lerészegedésig) kicsit magabiztosabb leszel és ha tömeg van "véletlen" neki mész .. ilyen helyen könnyen lehet ismerkedni egy alapból félős lánynak. Buliban én is oldottabb vagyok, persze amikor suliban meglátom az én "szerelmem" (nekem is csak plátói a dolog, nem ismerem a srácot) földbe gyökerezik a lábam.:) 16/l
2013. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet:D bár én még szerintem ezt sem merem megcsinálni, de majd ha lesz rá lehetőségem megpróbálkozom .. :-D
2013. ápr. 2. 16:58
 14/17 anonim ***** válasza:
hány év körüli a srác?
2013. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
19
2013. ápr. 2. 19:48
 16/17 anonim ***** válasza:
#12 vagyok. Na itt jön/nek a képbe a jó barátnő/k akik előszeretettel kavargásznak be :D Én véletlen kikotyogtam egyik bnőmnek, és azóta úgy kell lebeszélnem a terveiről...mert odaakar tolni a srác elé..meg ilyenek:D És amúgy hidd el, jót tud tenni ez a kis löket :)
2013. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igazad van - bár vicces egy szituáció lehet belőle :D - köszi a választ :)
2013. ápr. 2. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!