Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapiztak a buszon, lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapiztak a buszon, lehet, hogy a leggings miatt?

Figyelt kérdés

Ma reggel kétszer is letapzitak a tömött buszon. Először azt hittem, hogy véletlen, de aztán egyértelmű lett. Ilyen még nem fordult velem elő.Gondolkoztam mi lehetett az oka, egyedül csak az öltözködésre gyanakszom.

Meleg harisnyanadrágra leggingset vettem fel (nem átlátszót), rövid dzsekivel.Lehet, hogy a testhezálló leggings ilyen hatással van? SZerintetek ez az én hibám?



2013. ápr. 2. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem a leggings miatt lehetett, hanem mert jó segged van. Oszt ennyi :D
2013. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy csak hozzád ért a kezük? :D
2013. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
sajnos a tömött buszokon mindig van néhány perverz aki azt hiszi, hogy olyankor nem veszi észre senki ha letapizzák...
2013. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk, a leggings nem pótolja a nadrágot és, ha nincs rajtad nadrág és még a kabáttal sem takarod el, azzal sajnos előidézed az ilyen helyzeteket..Nem mondanám, hogy a te hibád, de azt sem értem miért lepődtél meg rajta.. Azért nem vettél rá hosszú pólót, nem nadrágot vettél, mert mutogatni akartad magad, nem?
2013. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos csinos vagy és bejöttél nekik, de én ezt akkor se hagynám szó nélkül. Biztos odaszólnék hogy ne tapizzon, hagy égjen a feje a perverznek. Egyébként meg attól, hogy valaki csinosan öltözködik nem jogosít fel senkit arra, hogy tapizza. Szóval ne hagyd magad legközelebb :)
2013. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eremnek ket oldala van szerintem: egyreszt teljesen egyertelmu, hogy senkinek semmi joga az akaratod ellenere, az engedelyed nelkul hozzaderni barmilyen ruha is van rajtad, vagy akar ha puceran szallsz fel a buszra, ugyanakkor meg nyilvanvalo, hogy nem minden ember (jelen esetben fiu/ferfi) van olyan szinten, hogy ezt igy gondolja es ezt tudnod kellene, kulonosen akkor, amikor tele van a hirado megeroszakolt lanyokrol szolo hirekkel.


Szoval szerintem legyel korultekintobb es ovatosabb, amugy meg ne hagyd szo nelkul, ha perverzek tapogatnak!

2013. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egy jó seggen a leggings az egyenlő az erekcióval! valószínű, hogy a leggings miatt, és valószínű, hogy jó a segged!
2013. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
és hozzátenném még, hogy nem a te hibád, elvégre egy dögös ruha még nem jelenti, hogy oda szabad nyúlni.
2013. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
A leggings nem pótolja a nadrágot és ha nincs rajtad nadrág, és még a kabáttal sem takarod el, azzal sajnos előidézed az ilyen helyzeteket... Nem mondanám, hogy a te hibád, de azt sem értem miért lepődtél meg rajta.. Azért nem vettél rá hosszú pólót, mert mutogatni akartad magad, nem?
2013. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon igényes öltözködésed lehet... csak az utolsó ribik hagyják szabadon a feneküket leggingsben:D és még a kabát is rövid:D grat!
2013. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!