Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedjem neki, hogy megujja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem neki, hogy megujjazzon?

Figyelt kérdés

Már nadragon keresztül megvolt,de nem engedtem még,hogy benyuljon. megengedjem neki ma? nagyon akarom. kb ,3 honapja járunk,és régóta ismerem

17 vagyok,lány


2013. ápr. 2. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha itt teszed fel a kérdést az már régről rossz.


Esetenként, nem lehet életvezetési tanácsot adni, pláne nem ennyi infóból. Ebből nem tudjuk, azt, hogy ő milyen ember, hogy te milyen ember vagy.


De erre az esetre: neked kell érezned és ebbe nem szólhat bele senki.

2013. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ő 17 fiú

és osztalytarsak volrunk

2013. ápr. 2. 09:33
 3/5 anonim válasza:
mi is osztálytársak vagyunk a pasimmal de mi 1 hónap után lefeküdtünk és azóta is minden héten 17L
2013. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod es szerted, akkor engedd meg neki :)
2013. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mi is ennyi ideje vagyunk együtt vagy is kicsit több ideje vagyok együtt a barátommal,de csak pár héttel és tegnap megtörtént és kár lett volna kihagyni ,de ez attól is függ hogy mennyire nedvesedsz be és mennyire figyelmes...
2013. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!