Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy nem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy nem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm tesójáról van szó. Idősebb nálam, néha szoktunk beszélni, egy csomó mindenben közös az érdeklődési körünk és... elég bizonytalan vagyok, mivel most van egy új barátnője, de úgy tűnik (nekem legalábbis), hogy tetszem neki. Fiúk, ti hogyan adjátok egy lány tudtára, hogy bejön nektek? Egyáltalán járnátok a húgotok barátnőjével? Bocsi a sok szöveg miatt.

2013. ápr. 2. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, ha új barátnője van, akkor az annyit jelent, hogy régebben is lett volna rá lehetősége, de nem élt, vagy nem akart élni a "lehetőséggel".

Hiszen akkor már ismerhetted a régi barátnős korszakából... persze lehet, hogy csak én látom így.

24 éves vagy van még időd!

2013. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak 14! :D
2013. ápr. 2. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A srác hány éves?
2013. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 éves.
2013. ápr. 3. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem először beszélj a barátnőddel hogy ő mit godol erről. ő csak egy fiú és ha a barátnőd ellenzi nem érdmes felrúgni egy barátságot egy kspcsolatért ami lehet hogy nem is tart olyan sokáig...ha pedig a barátnőd "beleegyezik" akkor szerintem beszélgess többet a fiúval próbáld testbeszéddel tudtára adni hogy tetszik neked.

Sok sikert! :)

2013. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!