Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljam meg, hogy ne röhögjek a saját hülyeségeimen?

Figyelt kérdés

Amikor dumálok csajjal, mesélem neki az átlagon felüli vicceim amiket akkor szülök, és igazából a kutya sem gondolna olyanokra amire én. Ők is mosolyognak, de sokszor van az hogy én is majd megszakadok...

Kicsit ilyenkor idiot vagyok mint egy 5 éves kisgyerek, de pár mp múlva felveszem grumpy cat pofát.


Ez baj h ilyen kicsit bolond vagyok? (igazából amúgy nem érdekel ki mit gondol rólam, csak teszem amit jónak látok) Ez mennyire baj?



#fiú #lány #vicc #röhögés #mesélés #rekeszizom-szalagszakadás
2013. ápr. 2. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én imádom,ha egy pasi vicces,baromságokat talál ki.:)

De azért te ne kapj röhögőgörcsöt a saját vicceiden. :D

2013. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
gondolj bele, hogy érezné magát a csaj ha csak ő röhögne és te meg nem, szóval egyántalán nem baj ha le röhögsz inkább akkor baj ha a csaj nem röhög :D
2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A férfiak életében a humor három célt szolgál: előnyt szerezni a többi férfival szemben, feldolgozni a traumatikus eseményeket és elismerni a - sokszor fájdalmas - igazságot. A nő számára viccesnek lenni nem élet-halál kérdése.A férfiaknak annyi elég, ha a nő vevő a humorukra.
2013. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

legtöbbször ám hangosan nyerítenek mint valami ló, de szimplán már a társaságomban mosolyognak.


Talán az az oka hogy én mindig mosolygok szinte, sokszor azt hiszik be vagyok állva, pedig nem. Néha receptet is kérnek, hogy mitől mosolygok ennyit. Hát mondom mókatabi volt az uzsi :D

2013. ápr. 2. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem baj ez, tök jó fejnek tűnsz :D

18N

2013. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehetett volna az a kérdésem is, hogy szeretitek ha egy fiú sokat mosolyog?
2013. ápr. 2. 14:51
 7/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
Aha jóó:D Én is mindenen röhögök,de remélem tényleg poénos vagy,mert az fura,hogy belöksz valami sz*r poént és te ott szakadsz rajta a csaj meg együttérzően mosolyogxd
2013. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Lehetett volna az a kérdésem is, hogy szeretitek ha egy fiú sokat mosolyog?"

Igen, határozottan. Sokkal szimpatikusabb egy mosolygós ember:)

2013. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

az a baj nem tudok most példát mondani, semmilyen ökörség nem jut eszembe csak akkor :D


Köszi a jófej jelzőt, mindenki ennek mond, meg aranyosnak, de ez mégis mit jelent? Oké tudom mindenkinél mást, de lehet nem vesz elég sok lány komolyan, pedig szinte minden komoly amit mondok. De hát ilyen vagyok.

2013. ápr. 2. 15:16
 10/13 anonim ***** válasza:
nálam az aranyos és a vicces a lehető legjobbat jelentik ;)
2013. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!