Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a lányok szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok szeretnek meleg fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mert a meleg fiuk is úgymond lányosak, tehát olyanok mintha barátnők lennének!
2009. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen,a lelki rokonság bizonyára nagy.
2009. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Az én osztályomban is volt egy bu.zi és imádták a csajok. Én nem annyira, pláne, amikor be akart próbálkozni...
2009. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Talán azért, mert ugye nincs férfi és nő között barátság, mert előbb-utóbb az egyik többet akar. Ha a nő értelmes és felefogja, hogy a meleg barátja sosem fog úgy ránézni, akkor nagyon nagy barátságok lehetnek... A lányok egymással akármilyen nagy barátnők néha előjön az irigység(sajnos), de egy fiúval talán másabb. Én is szívesen megismernék egy meleg fiút.
2009. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Igen, mert a melegek is kis huncutseggűek....
2009. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Biztos egész másképp tudnak rájuknézni mint egy normális pasira, mert a csajok-pasik barátságban én se hiszek, olyan ismerős szinten elmegy de ha jól megértjük egymást és sokat vagyunk együtt akkor én később biztos h többet is szeretnék mert beleesek a másikba mert annyira rokonlélek. Max ha nagyon nem jön be testileg de am jófej akkor nem jutna ez eszembe

De különben meg nem bírom felfogni h mit jön ezzel az elcsépelt baromsággal minden p*csa mikor nem tetszik neki a pasi h "legyünbarátok" mert OLYAN NINCS, minek nem lehet megmondani h felejts el mert nem akarok semmit veled?! Max ha mindketten stabil kapcsolatban élnek akkor nincs kísértés.

2009. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
90%
van egy keményen közös témájuk!
2009. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
igen szeretnek, mert nincs bennük a félelem, hogy csak ki akarják őket használni.
2009. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem mindenki. Egyéntől függ, mindkét egyénen. Ne általánosítsuk a meleg férfi/fiú viselkedését se. Az viszont igaz, hogy az ilyen kapcsolatok előnye, és/vagy indoka, részleges indoka, hogy több közös tipikusan lányos téma, mint a heteró társaikkal, és máshogy lehet velük viselkedni, hisz (talán, nem minden esetben) hasonlóbbak, és nem kell megfelelni olyan értelemben, ahogy az általában a másik nemmel kapcsolatban kialakul...mármint a megfelelni vágyás nőként.
2009. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem abszolút igaz… sokan mondják, hogy a meleg férfiak a legjobb „barátnők”, és ezt én is így látom. Ezek a férfiak nem úgy tekintenek egy nőre, mint a többiek. Mivel talán lélekben ők is nők…

Szerintem sokkal több mindent meg lehet velük osztani, mint egy barátnővel. Nekem több meleg barátom van, egyikőjük egyidős velem és nyíltan felvállalja a másságát, ezért nagyon becsülöm. Szerintem nagyon szépen kezeli.

És tényleg nagyon-nagyon őszintén lehet velük beszélgetni. Szeretem őket és sosem áldoznám fel a barátságukat semmiért…


17/L

2009. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!