Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbi lányok szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbi lányok szeretnek meleg fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
leszel a barátom?
2009. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:D inkabb ugy van h meleg lanyok hetero sracokkal meleg fiuk hetero lanyokal baratkoznak
2009. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én meleg vagyok, de nem angyon jön össze meleggel, meg heteró lánnyal se a barátkozás
2009. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne...
2009. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
en meleg lany vok az osztaly tudja rolam h meleg vok es jol kijovok fiukkal es szinte az osszes lanyal tok jobba vok:D
2009. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Először is nagyon örülök, hog az emberek mernek kérdeni. És tudom, hogy ez titeket nem érdekel...

Szóval. Ajánlom figyelmedbe a Fiúk a klubból c. sorozatot, ahol nemcsak barátkoznak, de a leszbi nő felkéri meleg ismerősét, legyen a gyermeke anyja. Persze csakis mesterséges megtermékenyítéssel...

Egyébként ez emberfüggő, mint bármilyen más barátság. Ha jól kijöttök egymással, senkit nem fog érdekelni, hogy ki meleg, és ki nem...

2009. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl gyakori az ilyen barátság. Egy meleg ismerősöm például határozottan nem csípi a leszbiket, mert szerinte pofátlanok a meleg srácokkal. Bejárnak a melegbárba, pedig van leszbibárjuk is, elcsórják az italukat, szivatják őket, szemtelenkednek. Persze én nem általánosítok ez alapján. :)

Azt tudom, hogy a heteró lányok szívesen barátkoznak velük. Bár más kérdés, h főleg a saját érdekeik miatt ("ő nem kezd ki velem", "mehetünk shoppingolni").

2010. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én leszbikus vagyok és az egyik legjobb barátom egy meleg srác.


Szóval van ilyen, igen. Esetünkben tökéletesen működik a fiú-lány barátság. :)

2010. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 21 éves meleg fiú vagyok.Nekem a legtöbb barátom hetero lány, de ugyanakkor vannak leszbikus barátaim is akikkal nagyon jól kijövök meg vannak más meleg barátaim is, bár ez utóbbiból van a legkevesebb.A lényeg, hogy szerintem ez az egész teljesen emberfüggő.Én például azért jövök ki sok emberrel, mert elég sokoldalú és színes egyéniség vagyok, de ha nem ilyen lennék, lehet, hogy nem is ugyanezek az emberek lennének a barátaim.Aki barát azért tűzbe tenném a kezem és ez oda-vissza igaz :)

2012. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!