Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Most mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval, aki nagyon szerelmes belém, de én csak barátként tudok ránézni..igazából azért vagyok vele, mert tudom, hogy sosem csalna meg és megbecsül. Azt remélem, hogy megszeretem a későbbiekben.. Viszont akibe én vagyok szerelmes az az volt barátom, akivel olyan viszonyba vagyunk, hogy vagy szerelem, vagy állandó veszekedés. Nem tudunk barátok lenni.. Elvileg még ő is szeret és azzal, hogy már mással járok, összetörtem. Nem igazán lehet bízni benne, mert nagyon hangulatember és mellette mindig azon aggódtam, hogy mikor csal meg és kivel, miért nem hív, miért nem keres, és akkor mi van, ha kihasznál.. A körülöttem lévők mind azt mondják, hogy hagyjam a francba, de bennem van, hogy vele volt a legjobb minden és vissza akarok menni hozzá. Volt, amikor tényleg kezdtem elhinni, hogy egyedül én kellek neki és voltak ilyen megnyílvánulásai..nem tudok emiatt az egész miatt aludni se normálisan. Azt hiszi, most boldog vagyok nélküle, közbe sehol semmi..szerintetek mit csináljak? Elfelejtsem, vagy maradjak a barátommal? Előre is köszönöm!
2013. ápr. 2. 15:21
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, félreírtam. maradjak a barátommal, vagy menjek vissza hozzá? egyébként 15 évesek vagyunk.
2013. ápr. 2. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy ahhoz, hogy ilyenekkel törd magad. Nem köt semmi sem egyikőjükhöz sem. Én a helyedben mindkettővel megszakítanám a kapcsolatot, és amíg nem felejtem el mindkettőt, rá sem néznék a fiúkra. Tényleg kár ezzel lefoglalnod magad.
2013. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

mindkét fiú az osztálytársam..

2013. ápr. 2. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A mostaninak az idején rabolod, az ex mellett meg aggódsz. Egyik sem.
2013. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd mind a kettőt!

Akivel most vagy, átvered, és magadat is "kínzod" azzal, hogy igazán nem is vagy belé szerelmes. Én nem tudok járni úgy egy fiúval, hogy nincs meg egy kezdő óriási vonzalom, mert én nem vagyok képes csak úgy hónapok után beleszeretni valakibe.

A másik srácot tekintve, szerintem őt próbáld meg teljesen elfelejteni. Nem jó úgy egy kapcsolatban lenni, hogy folyton azon parázol, hogy mikor csal meg. Hidd el, úgy nem lehetsz boldog. Ráadásul nagyon ritka az olyan férfi, aki egyből (kb. 14-15 éves korában) megállapodik egy lány mellett.

Még nagyon fiatal vagy, előtted az élet, rengeteg más fiú van! :)


22/L

2013. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:) az egyikkel vége van és hatalmas felhajtás lett belőle az osztályban..de nem bánom.és a másikat pedig elfelejtem:)
2013. ápr. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!