Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire fontos nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire fontos nektek a lapos has egy lányon? A csípőn lévő kis husimusi zavar titeket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem túl zavaró :)
2013. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok de segítek. Nem, nem zavarja a pasikat, sőt szexinek gondolják.

Persze vannak kivételek. A testépítő pasik pl. hasonlóan magukhoz alacsony testzsírral rendelkező nőt szeretnének maguknak.

21L

2013. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik a legjobban, ha egy lány kerekebb formásabb és ehhez járulékos a nem lapos has. Tehát nekem pont az ellenkezője fontos, a husi az meg kifejezetten az én kedvenc tartozékom egy lányon. :D 23F
2013. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Pocok ezért a képért meghívlak egy sörre :D vagy kettőre :P
2013. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Hol lesz a tali? :D

Amúgy bármikor meglátogathatod a drágát, mivel egy hivatásos khmhkhm. De nem tőlem tudod :)

2013. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem fontos!

Nem zavar, imádom!


Ui.: Kedves Pocok Úr! Itt is várja egy sör!

2013. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha rendesen sportol és tesz magáért,akkor nem zavar:)

De ha azért van rajta,mert lusta akkor zavaró..

2013. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Azt hiszem rosszlanyok-on is fent, de sajna Pest messze van. Ha viszek diákot akkor lehet még kedvezményt is adna :D Mindegy majd megkérdezem :D
2013. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
A végén még nem érek haza, vagy csak cikkcakkban. Vagy véletlen betántorgok a csajhoz :D Nem baj, ide a sörökkel :D
2013. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Fura, hogy mi lányok mennyire másképp látunk mindent. Vagyis beszélek inkább a saját nevembe. Vékonyabb vagyok, mint a linkelt kép mégis bálnának érzem magam..

Fiúk hangoztassátok minden lánynak a husit! :)

2013. márc. 29. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!