Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha egy saját kezem által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha egy saját kezem által írt levélben kérek bocsánatot egy lánytól?

Figyelt kérdés
A lány nem a szerelmem, csupán barátok voltunk. Más gimibe járunk így más a baráti körünk szóval közös programunk sose volt, csak általánosban voltunk évfolyamtársak és onnan ismerjük egymást. Akkor nem voltunk barátok, gimiben lettünk azok. Ő jól érzi ott magát, tele van barátnőkkel és élvezi az életet míg nekem azért elég silány, unalmas az életem és a barátaim is. Ezért tartom én őt jó barátomnak míg ő azért nyílván kevésbé szorul rám. Tudja is, hogy ezért akarok beszélni vele sokat, mert nem érzem jól magam. Sajnos az utóbbi időben összevesztünk, mert számon kértem rajta, hogy miért nem válaszol nekem facen és, hogy én szerintem ő nem is kedvel engem. Míg ő váltig állítja, hogy de igen. Ennek ellenére napokig nem válaszol nekem és nekem kell ráírnom, hogy válaszoljon és ő ezt felelősségre vonásnak tekinti. A helyzet az, hogy én is hibás vagyok, Ő is. És szeretném helyrehozni ezt a dolgot mivel amint említettem nekem jobban szükségem van rá, mint neki rám. Ha leírom neki egy levélben, hogy elnézést kérek és leírom, hogy nekem mennyit számít az ő barátsága és, hogy mennyire kedvelem, meg, hogy én mindig arra törekszem, hogy jól érezze magát velem akkor hajlandó lesz újra barátkozni velem? Vagy van valami más ötlet?

2013. ápr. 2. 17:48
 1/8 A kérdező kommentje:
F/18
2013. ápr. 2. 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne jó?
2013. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, egy kicsit besokallt tőled. Talán elég lenne egy pár szavas bocsánatkérés, mert nekem egy kicsit tapadósnak tűnsz (bocs).
2013. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Emberek ***** válasza:
igaz nem olvastam végig az egészet, de szerintem értékelni fogja, hogy törted magad, hogy saját kézzel írtál egy bocsánatkérő levelet kifejezetten neki. nyugodtan csináld!
2013. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még jobb, ha az inasoddal iratod, te csak aláirsz☻☺.
2013. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell abranditsalak. :( Szerintem azert nem valaszol mert nem nagyon erdekled ot. Van eleg baratnoje stb. Azert hatha nincs igazam.

Akkor irsz neki fb-on amikor be van lepve vagy amikor nincs?

2013. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Saját kezemmel írom/írtam és vagy 1 napomba telt, hogy megírjam. Nem azért, mert olyan hosszú lenne csak, hogy e lehető legjobb írást kapja a lány.
2013. ápr. 2. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Növessz golyókat inkább. Nemhogy a barátzónában vagy, hanem te vagy a polgármester.
2013. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!