Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érnek a pasik?

Figyelt kérdés
Később érnek a lányoknál, de mennyivel? Mikor komolyodik meg egy átlagos srác?
2013. ápr. 2. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem érnek később, nézz már rég a 17-18 éves lányokra milyen komolytalan éretlen csitri "mind". Egykutya mindkét nem.
2013. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
rá*
2013. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet általánosítani, ma már a mondás sem nagyon igaz, miszerint hamarabb érnek a lányok, mint a fiúk.
2013. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! nem gyümölcsök v zöldségek, emberek ők is!

szóval mindegyik srác más, ne általánosíts, egyszerű beszélgetsz vele, meg tudod állapítani, de nyilván akkor, ha Te is érdemes leszel arra N

2013. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy a lányok hamarabb érnek, mendemonda.

A lányok mondogatják ezt maguknak, hogy igazolják önmagukat, amiért az idősebb srácok magasabb társadalmi státusa jobban imponál nekik.

2013. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát,úgy tavasszal,május környékén...

Na ,de viccet félre téve,kb 2-3 évvel marad le az átlag pasi egy csajtól.Én mondjuk nem,de a többség igen.

2013. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nagyjából akkor amikor az eper,talán kicsit később

ezért van olyan sok nyári szerelem,a pasik csak akkor érettek

2013. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
# 6 "Én mondjuk nem,de a többség igen" honnét tudod?
2013. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Csak mert én 18 éves létemre elég érett lány vagyok, a barátom pedig, aki 19, folyamatosan bohóckodik. Nagyon szeretem és igyekszem türelmes lenni vele, de úgy sejtem, még évekbe telik, amíg "kinövi". Én 3 évvel ezelőtt viselkedtem így, ahogy most ő. Mondjuk elég nehéz gyerekkora is volt, valószínűleg mellettem éli ki magát.

Az osztályunkban egyébként elég nagy többségben vannak az érett lányok. Aki nem érett, az is inkább primitív, mint éretlen.

2013. ápr. 2. 18:16
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól még,hogy a lányok többsége vén f@szokkal jár,még nem lesznek érettebbek.A viccelődés pedig nem éretlenség.Én is szoktam poénkodni,de tudom,hogy mikor kell komolynak lenni.

Köszöntem!

22/F

2013. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!