Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás pasik, nektek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás pasik, nektek ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ha egy szimpatikus lányról kiderülne, hogy csak érettségije van? Rögtön átsorolnátok, a "tetszik, de komoly (vagy akár lazább) kapcsolatra nem kéne" vagy "nem égetném magam vele, inkább hagyjuk" kategóriába? Vagy szeretőnek jó lenne, de rejtegetnétek inkább?
2013. ápr. 2. 19:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a buta lányokat nem szeretem. Ha nincs diplomád attól még lehetsz értelmes lány, azzal semmi baj nincsen, nem mindenki tanult tovább.
2013. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

egy diplomás pasival vagyok. szerinted?

az, hogy neked csak érettségid van, nagyrészt nem kizáró ok. de ezzel a gondolkodással ne számíts arra, hogy bárki is komolyan vesz.

2013. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok és nem egy diplomás srác hívott randira/szeretett volna kapcsolatot tőlem.


(Mondjuk ez lehet,hogy kicsit más eset,mert fiatalabb vagyok,szóval eleve képtelenség,hogy nekem is legyen.)

2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
nem sorolnánk át nem égetnél sok pasi kifejezetten szereti ha a barátnője okos
2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
3. vagyok,jól írták előttem,az értelem számít,a gondolkodás.
2013. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

NEM, egyáltalán nem.

Hogy lenne már kizáró ok?!

Nem a diplomádat szeretem és kivánom, hanem téged.

Az meg, hogy diplomája van valakinek nem egyértelmű bizonyítéka annak, hogy okos is.

2013. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
2-es, ezek elvi kérdések voltak, csak szeretnék egy diplomás pasi gondolkodásába betekintést nyerni :)
2013. ápr. 2. 19:37
 8/31 anonim ***** válasza:

Nem vagyok diplomás, de olyan munkakörben dolgozom, amit általában diplomás szakemberek végeznek. (És közben tanulok)


Az, hogy valaki nem diplomás, az nem kizáró ok. (A diplomás nőknek érdekes módon annál inkább..). Az viszont, ha úgy gondolja, hogy neki nem kell okosnak lennie, mert nő, a férfinak pedig nem kell fejlett érzelmekkel rendelkezni, mert az a nők tulajdonsága, az kizáró ok....


Hál istennek a párom nem ilyen. :)

2013. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
ó, értem, akkor kezdek megnyugodni. az az igazság, hogy egy pasi kicsit meglepődött, mikor mondtam, hogy nincs diplomám, mert szerintem biztosra vette.
2013. ápr. 2. 19:40
 10/31 anonim ***** válasza:
11%

Nem hinném.

Nekem ugyan lesz, kettő három is, de a páromat ez annyira nem érdekelte, hogy már komolyan majdnem rosszul esett :D

Én büszkén mesélek neki mindig, hogy eddig milyen sikereket érek el, mennyit tanulok, tudok stb, de mindig azt mondja, hogy csak az eszem érdekli, nem a lexikális tudásom, amit egyébként becsül, csak lesz*rja :D

2013. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!