Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás pasik, nektek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás pasik, nektek ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ha egy szimpatikus lányról kiderülne, hogy csak érettségije van? Rögtön átsorolnátok, a "tetszik, de komoly (vagy akár lazább) kapcsolatra nem kéne" vagy "nem égetném magam vele, inkább hagyjuk" kategóriába? Vagy szeretőnek jó lenne, de rejtegetnétek inkább?
2013. ápr. 2. 19:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%
Nem egy diplomás pasim volt:DD és volt olyan diplomát szerzett egyed, akinél én tudtam többet:DD Szóval vannak még csodák:XD
2013. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Na jó azért nem mindegy milyen diplomáról beszélünk.

Orvosi dolgokban biztos nem pipál le egy orvost egy úgynevezett laikus.


Nem akarok megsérteni senkit, de tényleg vannak olyan diplomák, amin én is csak nézek, hogy ez meg mi, de azért nagyon sok használható és nem igazán képes elvégezni ezt egy butább ember.

2013. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező a diploma meg nem léte nálam nem kizáró ok, de az viszont igen, ha nem vagy okos és művelt (ehhez nem kell diploma). Ami viszont kizáró ok, ha a lánynak nincsen jövőképe, nincs normális állása és nincsen semmi szakmája.

Valamint bizonyos diplomák MEGLÉTE esetén alapból feltételezem, hogy az illető lány idióta és ostoba. Ilyen diplomák a szabadbölcsész, és az andragógia.

2013. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomás férfi vagyok, jelenleg egyedülálló és 26 éves. Csak néhány kérdésem lenne. Miért fontos Neked ennyire ez a diploma mizéria? Nagyon olyan szaga van ennek a kérdésnek, hogy Te meg pont a nem-diplomás férfiakat zárod ki?! Szerinted ez a legfontosabb, h valakinek diplomája legyen?, Hát ez elég szűk látókörre vall.
2013. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem kizáró ok, de valljuk be, a mai világban főleg, nem árt, ha van. Ha az ember belegondol, hogy egy családban 2 diplomás mennyit keres, akkor abból jobbak a kilátások a későbbi gyerekvállalásra és a közös kitűzött életszínvonal megteremtésére. Szóval nálam nem kizáró ok, de ha magamtól keresnék, vagy választanom kéne, mindenképpen diplomásat választanék, ha belsőleg-külsőleg kb. ugyanúgy bejönnek. Üdv: egy gépészmérnök hallgató
2013. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

14-es, attól tartok, nem tudhatod, hogy miért tettem fel a kérdést, így nem is igazán tudsz megítélni engem és a látókörömet

nem vadászom diplomás pasikra, az egész igazából egy elvi kérdés volt.

igazából azt akartam megtudni, hogy a diplomám hiánya rontotta-e le az esélyeimet egy bizonyos a pasinál, vagy más tényezők (kérem, aki az előző válaszaimat nem olvasta el, ne kezdjen kiosztani, köszönöm)

2013. ápr. 2. 20:30
 17/31 A kérdező kommentje:
13-as, az andragógiától nekem nevethetnékem van, ekkora büfészakot...!
2013. ápr. 2. 20:31
 18/31 anonim ***** válasza:
Én nem osztottam ki senkit, ha te ezt magadra vetted akkor sajnálom. A kérdés kiírásából erre lehet következtetni. A kérdésre válaszolva, szerintem a diploma hiányának elnézése, főleg nőkre jellemző. A legtöbb diplomás férfi valószínűleg diplomás nőt keres maga mellé, szerintem én is vagyok ezzel. Szeretőt soha sem tartanék, az olyan aljas dolog.
2013. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
37%

Eddig 2 barátnőm volt, aki diplomás volt/lett. Mindkettő semmirekellő, önző p-csa volt, ráadásul sekélyes és szűk látókörű. Most van egy barátnőm, akinek nincs diplomája. Viszont van érett gondolkodása, talpraesett, szorgalmas, nyitott mindenféle témára, kedves, odaadó, jószívű.

Ennek alapján én pont az ellenkezőjét kezdem gondolni: diplomás nővel soha többet..


31/F, diplomás

2013. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Utolsó te is beszűkült vagy, ha azt hiszed a két hülye pi*csa miatt mind ilyen :)


Ők nem a diplomájuktól hülyültek meg, alapból ilyenek voltak.

2013. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!