Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális? Ti így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? Ti így belemennétek egy randiba?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm mesélte hogy mennyire megszívta mert átakarta vágni egy gyerek(20 helyett 18 éves mondott neki)és akkor derült ki amikor megnézte a papírjait,amikor rákérdeztem mondta hogy szinte az összes pasitól elkéri a randi elején a papírjaikat és végigellenőrzi,ami szerintem túlzás.

Vagy csak nekem abnormális a ilyen viselkedés?

(Már nem kislány,egy éjszakás kalandjai is voltak amikor nem nézte hogy kivel megy el,ezért sem értem hogy minek ez a papírellenőrzés)



#randi #normális #papírellenőrzés
2013. ápr. 2. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendőr és csak igazoltatja őket.
2013. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
közgazdaságtant tanul az egyetemen,annak nincs sok köze a rendőrséghezxD
2013. ápr. 2. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha valaki nem viszi el a papírjait, vagy nem adja oda? Ha randizni mennék, az randi legyen, ne macerálás. Számomra nagyon kínos lenne, ha egy lány elkérné a papírjaimat, talán ott is hagynám.
2013. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem túlzás
2013. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha annyira megakarja nézni, akkor nézze, ezen nem akadnék fent, mert amúgy sem szoktam hazudni, szóval simán randiznék így is. 20/F
2013. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm... Hát engem zaklattak már, így egy kvázi "idegennek" nem adnám oda a papírjaimat, amin rajta van a nevem és a lakcímem is.

Párommal is neten ismerkedtem, a vezetéknevemet csak akkor tudta meg, amikor az anyukájának mutatkoztam be, két hónappal az első randink után... (Igen, tudom, lehet, hogy ez is túlzás, de ha egyszer zaklatnak, utána úgy vigyázol az adataidra, mint a szemed fényére.)

25N

2013. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!