Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na kinél mi a mérce?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom a mércéket h fiúknál túl nagy lányoknál is

stb. De ez mindkét nemnél egyenlő arányú. szerintem tuti van túlzás aminek nem lehet megfelelni legtöbbször és tuti van elhanyagolható mérce aminknek meg lehet felelni legtöbbször

Na de ti nektek nőnknek, férfiaknak, fiúknak lányoknak mi a mércétek?

Mi az ami nem fér bele nektek egy kapcsolatba, ismerkedésbe a kiszemelt emberbe esetleg egyéb dolgokba? (remélem értitek nem mindig fogalmazok érthetően elnézést)

Elég ha nemeteket írjátok



2013. ápr. 3. 00:25
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
magyarul ki milyen magasra teszi a mércét :D
2013. ápr. 3. 00:26
 2/28 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerű:

- Valami fogjon meg benne, ami miatt egyéniségnek látom, és nem tucatcsajnak

- Lehetőség szerint ne legyen gyereke


Ez az, ami első pillanatban szükséges.

- Megbízható legyen

- Hűséges

- Odaadó

- Számíthassak rá akármikor

Ezek pedig már azok a tulajdonságok, amiket "lakva ismer meg" az ember.

2013. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

más a sima csajhoz és más a párkapcsolathoz.

utóbbihoz a mérce.

1.nem lehet elvált szülők gyereke,együtt kell,hogy legyenek a szülei.

a családi modell miatt,és az egészséges gyermekkora miatt.

2.nem járhatott benne 5 f@sznál több.

akikben túl sok járt,azok nem harcolnak a kapcsolatért,az első gondnál egyszerűen túllépnek rajta.

3.nem lehet drogos múltja.

negatív játszmázó,manipulatív,nem sportoló,egészségtelen természet.

nagyjából ennyi.

2013. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
ez pont egyszerű és átlagos :D ennél vannak keményebbek :D de legalább őszinte vagy
2013. ápr. 3. 00:33
 5/28 A kérdező kommentje:

kedves ember

a tiedé szerintem a közepes vége és a túlzó fok eleje

2013. ápr. 3. 00:34
 6/28 anonim ***** válasza:

Lányokban a túlidealizált első barátnőmet keresem, fiúkban a túlidealizált önmagamat.


Ember, Hím

2013. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Átlagos külső,jó belső és ne legyen nagyon nagyon őrült.
2013. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Kodein szal giccses nőszemélyt keresel ez egyszerű mérce :DD
2013. ápr. 3. 00:38
 9/28 A kérdező kommentje:
Foley Katéter :D téged annyiszor zaklatnak itt megértem h nem őrült nőt akarsz xD egyszerű és megoldható
2013. ápr. 3. 00:39
 10/28 anonim ***** válasza:

ápolt legyen,és az összkép stimmeljen,ennyi külsőre bőven elég,értelemre velem egy szinten,hogy tudjak vele tisztességesen beszélgetni. hűség,lazaság,kedvesség,magamért szeressen,tudja,hogy hol a határ a dolgokban. Innentől tökéletes.


Ami nem fér bele,az a türelmetlenség,meg ha valaki képtelen gondolkodni egy minimális szinten, és itt gondolok többek közt önkritikára. Ezektől mászom csak a falra. A többi meg annak az ellentétje,amit leírtam feljebb.:) Ennyi. Nem érdekel a pénz,nem érdekel a menőség,nem érdekel a divat. Ezekre nem képes mindenki,arra viszont,amit leírtam,szerintem igen.Nem nagyok az elvárások,úgy gondolom,nem kérek soha sem többet annál,mint amit én tudnék adni. Ez így fair.:)

L

2013. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!